Dostupné na

Obchodujte měny

  • Zabezpečená obchodní platforma
  • Přes 2 200 trhů k obchodování
  • Velké množství metod pro vklad a výběr
Založit účet CFD obchodování je rizikové. 73% obchodníků utrpí ztrátu.img

Cena Zlata

Aktuální graf a vývoj ceny Zlata.


Registrujte si neomezený demo účet zdarma>> U 80.6% účtů retailových investorů došlo ke vzniku finanční ztráty.

Cena zlata - Aktuální graf a vývoj ceny k Dolaru

Upozornění: Mějte na paměti, že CFD jsou spekulativní produkty a mohou vést ke ztrátě celého kapitálu. Ujistěte se, že jste plně pochopili příslušná rizika. Kurzy jsou opožděné (asi 15 minut). Všechny kruhy CFD nejsou poskytovány výměnami, ale tvůrci trhu, takže jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Nebudeme odpovědni za jakékoliv ztráty, které mohou vzniknout v důsledku použití těchto údajů. Udělejte si vlastní investiční rozhodnutí podle vlastního uvážení.


Cena Zlata online. Kurz Zlata v Dolarech. Cena Zlata je zobrazena jménem konkrétní burzy, tj. USD (americké dolary). Najdete zde vývoj cen Zlata z období cca posledních 8 let. Jednotlivé "svíčky" (candlesticks) označují aktuální cenu za jednu unci Zlata. Stopka označuje minimální a maximální kurz. Vývoj kurzu si můžete prohlédnout na 5 minutových grafech, až po roční grafy.

Jak investovat do zlata?

Akcie, podílové fondy, možná dluhopisy, opce nebo certifikáty – to jsou nástroje, se kterými má zkušenost většina investorů. Málokdo ale ví, že i drobný investor může obchodovat se zlatem, stříbrem, mědí nebo dokonce platinou!

Nemusíte provozovat zlatnictví nebo být manažer investičního fondu! Už s kapitálem od několika tisíc korun se může každý investor zúčastnit atraktivních burzovních obchodů se zlatem a dalšími kovy.

Pokud máte obavy z inflace, můžete investovat do bezpečného přístavu v podobě zlata. Pokud si myslíte, že je zlato předražené, můžete investovat na jeho pokles

---- futures na zlato a další kovy ----

---- bohaté investiční příležitosti ----

---- možnost vydělávat na vzestupu i poklesu kurzu ----

---- elektronické obchodování téměř 24 hod denně ----

---- vysoký pákový efekt ----

Prostřednictvím futures na zlato lze investovat jak na vzestup tak i na pokles kurzu nejdůležitějšího kovu vůbec. Díky obchodování na margin přitom může investor s relativně malým kapitálem kontrolovat „balík“ zlata o několikanásobně větší hodnotě (finanční páka) a profitovat tak i na malých výkyvech ceny.

Futures kontrakt na zlato je dohoda dvou stran o nákupu/prodeji standardizovaného množství zlata v předem specifikované kvalitě za danou cenu k danému budoucímu datu.

Obchodování s futures kontrakty je vysoce transparentní a regulované. S futures se obchoduje na burze, kde dochází ke střetu nabídky a poptávky a cena se tak utváří pod vlivem tržních sil. U futures nikdy nepodstupujete riziko úpadku protistrany, protože vypořádání závazků garantuje clearingové centrum burzy. Obrovská likvidita pak de facto znemožňuje jakoukoliv manipulaci kurzem ze strany jednoho subjektu.