iq
Začněte obchodovat
iqZcash

Zcash kurz

Graf & Vývoj ceny

Zcash cena

Kryptoměna: Zcash
Cena Zcashu:
Začněte obchodovat:
Popis: ZCash je kryptoměna založená na soukromí. Používá algoritmus Equihashas, ​​což je asymetrický paměťově odolný algoritmus Proof of Work založený na zobecněném problému s narozeninami. Spoléhá se na vysoké požadavky na RAM, aby se omezilo generování důkazů a aby vývoj ASIC nebyl proveditelný. ZCash používá nulové vědomé neinteraktivní argumenty znalostí (zk-SNARK), aby zajistil, že všechny informace (odesílatel, příjemce, částka) jsou šifrovány, bez možnosti dvojitého utrácení. Jedinou informací, která se odhalí o transakcích, je čas, ve kterém se uskuteční.
Zcash dnes:
Klouzavé průměry:
Technické data:
Sektor: Kryptoměny
Populární burzy:

Zcash (ZEC) kurz - Graf

Aktuální graf páru (ZEC / USD)
Aktuální graf páru (ZEC / BTC)
Aktuální graf páru (ZEC / CZK)

Vysvětlivka: Využítí technické analýzy nám může upřesnit budoucí vývoj směru kryptoměny Zcash. Tento nástroj slouží především k hrubému odhadu vývoje směru a růstu, skládá se z 24 indikátorů technické analýzy. Jedná se tedy o pokročilý nástroj, který zobrazuje hodnocení (rating BUY nebo SELL) na základě technických ukazatelů. Hodnocení jsou zobrazena v reálném čase a to na škále od 1 minuty až po 1 měsíc.
Upozorňujeme: že tento nástroj umožňuje pouze hrubý a orientační odhad predikce vývoje směru kryptoměny Zcash, rozhodně nedoporučujeme obchodovat, nebo nakupovat, podle tohoto nástroje, jelikož cena a vývoj Zcashu je ovlivněna dalšími mnoha faktory například fundamentálními zprávami z celého světa, geopolitickými událostmi a dalšími riziky, které nikdo nemůže předikovat dopředu a které tento nástroj pochopitelně nezahrňuje ve svém hodnocení vývoje směru pohybu.

Cena Zcashu, Kurz za 1 Zcash (zkr. ZEC) je zobrazena v měně konkrétní burzy, tj. USD (americké dolary) a EURO v případě burzy bitStamp. Najdete zde vývoj kurzu Zcashu z období cca posledních 3 let. Jednotlivé "svíčky" (candlesticks) označují aktuální cenu za jeden Zcash. Stopka označuje minimální a maximální kurz. Vývoj kurzu si můžete prohlédnout na cca 5 minutových grafech, až po roční grafy. Kurz Zcash se zobrazuje s cca 5 minutovým zpožděním.

Jak obchodovat Zcash

V dnešní době můžete pro obchodování kryptoměn (spekulace na pohyb kurzů) využít celou řadu obchodních platforem. Kryptoměnu Zcash nemusíte nakupovat přímo a uchovát ji. Vyhněte se tak celé řadě problémům s různými podvody a nekalými praktikami.

Výhody obchodování kryptoměn pomocí CFD:

🗹 Není nutné mít účet na burze a využívat speciální peněženky

🗹 Obchodujte u regulovaných společností!

🗹 Spekulujte jak na růst (LONG) tak i na pokles kurzu (SHORT)

🗹 Můžete obchodovat 7 dní v týdnu, 24 hodin denně!

🗹 Inteligetní obchodní příkazy Stop Limit / Stop Loss / Trailing Stop

🗹 Vaše vklady jsou pojišteny do výše 20 000 Euro a jsou na oddělených účtech.

🗹 Využíváte Finanční páku 1:2. Můžete začít už s 2 500 Kč, abyste využili účinku 5 000 Kč kapitálu!

🗹 Demo účet zdarma! Demo účet dostanete zdarma jen za registraci a bez ověření.

Historické ceny Zcashu: