Zoomtrader recenze a zkušenosti

Zajímá vás dění okolo brokerů s binárními opcemi, konkrétně zoomtrader? V dnešní recenzi jsme vybrali právě brokera Zoomtrader, jelikož vyvolal značný zájem uživatelů a dostali jsme několik dalších emailů, jestli je Zoomtrader podvod?

Nejdříve vás ujístíme, že binární opce jsou zcela běžný finanční nástroj a podvod určitě nejsou, ale je třeba je začít obchodovat u spolehlivého brokera, který má potřebné regulace. Nyní zpět k brokerovi Zoomtraderu.

Evropský regulační úřad ESMA zakázal od 02.07.2018 v Evropské unii binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku.


Obchodujte trhy s aplikací NAGA TRADER + Copytrading aplikace

Nebo si vytvořte Demo účet k obchodování. CFD obchodování je rizikové.
86.51% účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem.


5 důvodu proč nedoporučujeme u Zoomtrader obchodovat

V prvé řadě musíme říct, že žádnou společnost neobviňujeme z podvodu, pouze předkládáme fakta, to jestli je zoomtrader důvěryhodný, to si musí posoudit každý sám. :

  1. V první řadě je tu varování ČNB vydané v roce 2013, které před Zoomtraderem upozorňuje českou veřejnost. Zoomtrader se bránil tím, že licenci pro poskytování finančních služeb nepotřebuje, ale toto není pravda.

  2. Propagace hraničící ze spamem, za toto asi samotný broker nemůže, spíše jeho partneři.

  3. Všechny interakce, komunikace se společností se zdají být spojeny s osobou jménem Jack Moore. Připadá mi divné , že by binární broker měl pouze jednoho zaměstnance. Není to nemožné, ale nepravděpodobné.

  4. Více zákazníci si stěžovala, že byl násilně poskytnut bonus ke vkladu, i když nechtěli ani jeden. Po otevření svého účtu a vložení financí, ale zjistili, že byl daný bonus připsán, následně jim tento bonus znemožňoval výplaty

  5. Ostatní zákazníci uvedli, že nebyli schopni vybírat své zisky okamžitě nebo vůbec.

Zkušenosti s brokerem Zoomtrader jsou tudíž velice rozporuplné, proto nemůžeme považovat recenze, které tohoto brokera pouze vychvalují za nestranné, jedna se pravděpodobně ve velké míře o PR články právě na tuto společnost.

Kterého brokera vybrat na binární opce?
Určitě vyzkoušejte TopOption, ETX Capital nebo Stockpair