Robomarkets recenze, zkušenosti a celkové hodnocení

Základní informace
Regulace Evropská unie (EU) Cysec (Kypr)
Počet obchodních instrumentů CFD 4
Typ brokera ECN, MM, STP
Zákaznická podpora Telefon Email Chat
Minimální vklad 100 EUR/USD
Spread 1.3 EUR/USD * Spread je ze dne 02.06.2021 12:00, výše spreadu se může měnit.
Reálné akcie
Platformy MetaTrader 4 (MT4) Desktopová platforma (Windows / MAC) Webová platforma MetaTrader 5 (MT5)
Instrumenty CFD Komodity, Forex, ETF, Indexy
Rok založení 2012
Web www.robomarkets.com
Sídlo 4 Modestou Panteli, office 005, Mesa Geitonia, PC 4003, Limassol, Cyprus
Telefon +357 25 580077
E-mail info@robomarkets.com
Země Kypr
Způsoby vkladu a výběru
Skrill FasaPay PayPal Platební karty Bankovní účet
* Některé platební metody nemusí být ve vaší zemi dostupné.
Varování před riziky: CFD jsou složité nástroje a přicházejí s vysokým rizikem rychlé ztráty peněz v důsledku pákového efektu. 78.18% účtů drobných investorů ztrácí peníze při obchodování CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých peněz.

Broker RoboMarkets

Společnost RoboMarkets je multi-asset broker, který nabízí 8 druhů aktiv a více než 11 700 instrumentů pro obchodování. S účty a platformami společnosti RoboMarkets získávají zákazníci přístup k největším světovým trhům a k širokému spektru obchodních nástrojů.

Společnost RoboMarkets získala licenci evropského brokera v roce 2013 a je regulovaná Komisí pro cenné papíry a burzu (CySEC), č. licence 191/13. RoboMarkets je členem

Broker RoboMarkets se v posledních letech rychle rozrůstá a poskytuje vysoce kvalitní služby a konkurenceschopné obchodní podmínky pro institucionální a retailové klienty z Evropy.

Kromě toho mají klienti přístup k profesionálním obchodním platformám a špičkovým technologiím vyvinutým přímo společností. Vícejazyčná podpora zákazníků firmy RoboMarkets funguje nepřetržitě a je připravena kdykoli poskytnout kompetentní odpověď na jakoukoli otázku.

  • Společnost RoboMarkets Ltd je regulována Komisí pro cenné papíry a burzu (CySEC), licence č. 191/13. Společnost splnila všechny požadavky stanovené pro poskytování finančních služeb a zůstává pod dohledem Komise pro cenné papíry a burzy na Kypru.

  • Společnost je také členem IFC (Investiční kompenzační fond na Kypru), který zaručuje pojištěným klientům kompenzace až do výše 20 000 EUR, pokud její členové nemohou sami splácet.

Video recenze

Obchodní platformy

Tento broker nabízí sedm různých platforem, pomocí kterých můžete obchodovat. Jednou z platforem je MetaTrader 4, potažmo novější verze MetaTrader 5. Tyto platformy se musejí nainstalovat do počítače. Jestliže chcete obchodovat přes internetovou platformu, můžete použít webovou verzi RoboMarkets Web Trader. Ta ale bohužel disponuje méně funkcemi a nástroji, které by při obchodování mohli scházet.

Samozřejmostí je také platforma pro Android a iOS. Další variantou, na které můžete obchodovat, je R Trader. Jedná se o pokročilou platformu, která umožňuje obchodovat s velkým množstvím aktiv, a to včetně nejrůznějších kryptoměn.

R Web Trader Vlastní webová platforma vyvinutá speciálně pro klienty RoboMarkets. K dispozici ve všech prohlížečích, v desktopové i mobilní verzi.

R Mobile Trader Kompaktní mobilní aplikace s výkonem stejným jako desktopový terminál. Podporováno pro zařízení s operačním systémem Android a iOS.

R Trader Multi-asset platforma s vysoce funkčními nástroji pro technickou analýzu a nejrychlejšími finančními grafy v odvětví.

R Trader Strategy builder Bezplatný a snadno použitelný nástroj pro automatizaci vašeho obchodování, který nevyžaduje žádné programovací dovednosti.

Typy účtů

Pro-Cent je typ účtu s minimálním vkladem 2000 CZ / 100 USD / 100 EURO nebo ekvivalent v jiné měně. Floating spread od 1,3 pips; minimální objem 0,1 lotu. 36 měnových párů a kovy jsou k dispozici pro obchodování prostřednictvím platforem MT4 / 5 a Web Trader.

Pro-Standard je typ účtu s minimálním vkladem 2000 CZ / 100 USD / 100 EURO nebo ekvivalent v jiné měně. Floating spread od 1,3 pips; minimální objem 0,01 lotu. 36 měnových párů, kovy a CFD jsou k dispozici pro obchodování prostřednictvím platforem MT4 / 5 a Web Trader.

ECN-Pro NDD je typ účtu s minimálním vkladem 2000 CZ / 100 USD / 100 EURO nebo ekvivalent v jiné měně. Floating spread od 0 pips; minimální objem 0,01 lotu. 36 měnových párů, kovy a CFD jsou k dispozici pro obchodování prostřednictvím platforem MT4 / 5 a Web Trader.

PrimePro je typ účtu s minimálním vkladem 5 000 USD nebo ekvivalent v jiné měně. Floating spread od 0 pips; minimální objem 0,01 lotu. 28 měnových párů, kovy a CFD jsou k dispozici pro obchodování prostřednictvím platforem MT4 a Web Trader.

R Trader je typ účtu s CZK, EUR nebo USD jako základní měnou a minimálním vkladem 100 USD. Floating spread od 0,01 USD; minimální objem od 0,01 lotu. Více než 11 700 obchodních instrumentů, včetně akcií, indexů, měnových párů, kovů a CFD, je k dispozici pro obchodování prostřednictvím multi-asset platformy R Trader. Přístup k bezplatnému nástroji pro tvorbu automatických strategií R Strategy builder.

Ověření účtu u RoboMarkets

Vaši registraci u RoboMarkets je před zasláním vkladu nutné. To ale samozřejmě není žádnou novinkou, protože ověření se vyžaduje u každého registrovaného brokera. Ověření zpravidla probíhá tak, že jednoduše naskenujete nebo vyfotíte svůj občanský průkaz, případně cestovní pas či jiný doklad totožnosti s fotografií. Také je potřeba potvrdit Vaši trvalou adresu pomocí oficiálního dokumentu (např. faktura za energie, potvrzení z banky aj.) Robomarkets.cz má ale také ověření pomocí SMS, při registraci je proto potřeba zadávat správné telefonní číslo.

Pokud navíc budete svůj účet dobíjet pomocí platební karty, bude třeba ji před výběrem ofotit a zaslat ji do systému. Při tomto kopírování nezapomeňte zakrýt citlivé informace, tedy CVV či CVC kód a číslo samotné karty. Pro brokera je důležité vědět, že je karta skutečně vedena na vaše jméno. Všechny podmínky ověření a potvrzení platební karty samozřejmě najdete na webových stránkách Robomarkets

Vklady a výběry

Vklady a výběry peněz jsou možné provést poměrně velkou paletou platebních metod. Na výběr tak máte klasické platební karty jako Visa, MasterCard ale také nejrůznější internetové peněženky. Pro vklad v CZK bankovním převodem lze zdarma využít PPF banku. Trošku zamrzí fakt, že tento broker nepodporuje PayPal.

Vklady jsou bez poplatku, dokonce i výběry můžete mít bez poplatku. Stačí si peníze vybrat buď první, nebo třetí úterý v měsíci. Pokud byste vybírali v jiný den, potažmo jste se rozhodli vybrat více než jednou v dané úterý, zaplatíte procentuální poplatek z částky, kterou budete vybírat. Ten se ale liší na základě toho, kam si necháte peníze vyplatit.

Jestliže máte založeno více účtů, můžete mezi nimi bez problémů přesouvat peníze, aniž byste cokoli platili.

Zajímavosti o RoboMarkets

Hlavní benefity brokera pro klienty


Klíčové vlastnosti brokera RoboMarkets.cz
  • Evropská regulace ukládá společnosti dodržování standardů kvality a prokazuje otevřenost a transparentnost svých činností, včetně poskytování služeb klientům.
  • Přístup k technologicky vyspělým obchodním platformám RoboMarkets nabízí svým zákazníkům obchodní platformy, které společnost vytvořila na základě zvyšující se poptávky dnešních obchodníků. V kombinaci s nejznámějšími platformami v odvětví vytvářejí širokou škálu nástrojů pro uplatňování obchodních strategií.
  • Zákaznická podpora 24/7 Tým profesionálů, kteří pracují v zákaznické podpoře společnosti RoboMarkets, je připraven odpovědět na všechny vaše dotazy v 11 jazycích.
  • Více než 20 platebních systémů Velké množství platebních systémů umožňuje klientům zvolit si nejvhodnější způsob vkladu a výběru finančních prostředků.


Srovnej

Varování před riziky:: CFD jsou složité nástroje a jsou spojeny s vysokým rizikem rychlé ztráty peněz v důsledku pákového efektu. Při obchodování CFD ztrácí 68–89% účtů retailových investorů peníze. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz.