Dostupné na

Obchodujte měny

  • Zabezpečená obchodní platforma
  • Přes 2 200 trhů k obchodování
  • Velké množství metod pro vklad a výběr
Založit účet CFD obchodování je rizikové. 73% obchodníků utrpí ztrátu.img

Bitcoin Cash kurz

Aktuální graf - Dolar / Euro

Bitcoin cash kurz, aktuální graf a vývoj ceny v Dolaru (BCH/USD)

Upozornění: Mějte na paměti, že CFD jsou spekulativní produkty a mohou mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu. Ujistěte se, že plně chápete s tím spjatá rizika. Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny kruzy CFDs (Kryptoměny) nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrce trhu Plus500, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Činnost společnosti Plus500CY Ltd je schválena a regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (číslo licence 250/14). Plus500UK Ltd je schválena a regulována prostřednictvím Úřadu pro finanční správu. Registrační číslo Úřad pro finanční správu: 509909.

Obchodujte CFD na akciích, indexech, forexu a kryptoměnách

logonázevtypmin. účet Ø spread (€/$) Finanční pákaplatformyhedging Info
Markets.comMM100 $Variabilní 1:30 Vlastní ano/Více
Plus 500DD100 $Variabilní 1:30Vlastníne/Více

Upozornění: 74% - 89% retailových investorů přijde o peníze při obchodování s CFD. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak CFD funguje a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.

Bitcoin cash kurz, aktuální graf a vývoj ceny v EURO (BCH/EUR)


Kupujte a prodávejte kryptoměny s Plus500

Nebo si vytvořte zkušební demo účet k obchodování kryptoměn. 80.6% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda si budete moci dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.


Cena Bitcoin cash, Kurz za 1 Bitcoin cash (zkr. BCH) je zobrazena v měně konkrétní burzy, tj. USD (americké dolary) a EURO v případě burzy Kraken. Najdete zde vývoj kurzu Bitcoin cash. Jednotlivé "svíčky" (candlesticks) označují aktuální cenu za jeden Bitcoin cash. Stopka označuje minimální a maximální kurz. Vývoj kurzu si můžete prohlédnout na cca 1 minutových grafech, až po roční grafy. Kurz Bitcoin cash se zobrazuje s cca 5 minutovým zpožděním.

Co je Bitcoin cash

Bitcoin cash vznikl prvního srpna 2017 a to zejména proto, že vývojáři, kteří vlastní bitcoinové burzy, před nějakou dobou přišli s důležitou aktualizací platební sítě, která má kapacitu této platební sítě navýšit tkz. Segwit2x. Jelikož když Bitcoin začínal, nebyl na takovou zátěž navržen.

Zde nastává ovšem problém z důvodu toho, že velká skupina hlavně čínských těžařů Bitcoinu tuto aktualizaci odmítla, kvůli tomu, že by touto aktualizací přišli o část svého výdělku a založili vlastní měnu - Bitcoin cash.

Dalším problémem je, že většina prominentních bitcoinových burz, včetně společností Coinbase a Bitstamp, uvedlo, že Bitcoin Cash nebudou podporovat. Nepleťte si kurz Bitcoin cash se samotným Bitcoinem, je to samostatná kryptoměna.