Bitcoinové a blockchainové akcie

Seznam Bitcoin akcií:

Bitcoinové akcie, investice do Bitcoinových firem, seznam firem z celého světa, které investovaly do Bitcoinu. Bitcoin je typ digitální měny, ve které se používají šifrovací techniky k regulaci generování jednotek měny a ověřování převodu finančních prostředků, které fungují nezávisle na centrální bance. Tato kryptoměna xistuje již více než 8 let a získává na popularitě exponenciální rychlostí. Není těžké pochopit, proč jsou lidé z tohoto nového typu měny tak nadšení – bitcoin nabízí úroveň anonymity, která se u žádné jiné formy online platebního systému nevidí. Ceny Bitcoin akcií v tabulce níže, jsou zpožděny o 15 minut a s polečnosti v tabulce jsou řazeny podle tržní kapitalizace.

🔎 Počet společností: 20+
📊 indexy: Různé
🔔 Burza: Různé
🕒 Otevírací doba: Různé, 15:30 - 22:00
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit Bitcoinové akcie?

Investování do bitcoinových společností může být riskantní, ale může také vést k obrovským výnosům, pokud víte, co děláte. Existuje mnoho faktorů, které ovlivňují úspěšnou investici, které byste měli zvážit před investováním do bitcoinových společností. Prvním krokem je otevření účtu u brokera, který nabízí nízké poplatky. Našli jsme několik možností, kde lze koupit Bitcoinové a blockchainové akcie. Mezi nejznámější online brokery, pro investice do těchto firem patří například XTB nebo eToro, které umožňují nakoupit nebo prodat jednotlivé akcie nebo ETF. Porovnali jsme jejich nabídku akcií.

Broker Počet akcií Minimální vklad USD ETF Link
etoro logo eToro 4+ 100 ANO Přejít na etoro
xtb logo XTB 3+ 5 ANO Přejít na XTB

Žebříčku nejoblíbenějších Bitcoinových akcií dominují zejména technologické společnosti. Nejoblíbenější Bitcoin akcie jsou ty, které se obchodují v indexu Nasdaq. Mezi největší a výkonostně nejlepší patří dlouhodobě společnosti jako MicroStrategy, Grayscale Bitcoin Trust, Riot Platforms nebo Galaxy Digital Holdings, které jsou zároveň v první desítce žebříčku podle tržní kapitalizace.

Ceny bitcoinových akcií se mohou pohybovat v závislosti na různých faktorech, jako jsou výsledky společností, celkový stav trhu, politická a ekonomická situace ve světě a na trhu s kryptoměnami. Při investování do bitcoinových společností je vždy přítomno riziko a je důležité provést pečlivý výzkum a zhodnotit veškerá rizika a možnosti předtím, než se rozhodnete investovat.

Logo eToro
Nabídka Detaily
Minimální vklad 1000 Kč
Akcie a ETF Dostupné
Demo učet Zdarma
Vzdělávání Zdarma
Kopírování investorů Možné
Ochrana pojištění až do výše 1 milionu EUR ve spolupráci s Lloyd's of London. eToro je regulováno několika regulačními autoritami, včetně CySEC a FCA
Varování ohledně rizik: 51% účtů CFD retailových klientů přichází o peníze.