Ceny Bitcoinových ETF

Přehled vývoje cen nejznámějších Bitcoinových ETF v měně USD, zejména ETF fondy, které se obchodují na burze v USA. Ceny Bitcoinových ETF jsou zpožděny o 15 minut a řazeny dle tržní kapitalizace. Po kliknutí na detail fondu - se zobrazí další informace jako aktuální ceny, grafy, vývoj kurzů a další informace o daném ETF. Investoři mohou využít těchto Bitcoinových ETF k expozici na trhu s kryptoměnami, zejména Bitcoinem. Bitcoin je nejznámější kryptoměnou a má velký vliv na trh s kryptoměnami.

🔎 Počet ETF: 10+
📊 Burzovní indexy: Bitcoin ETF Index
🔔 Burza: Burza cenných papírů NASDAQ / NYSE
🕒 Otevírací hodiny: 9:00 - 17:30
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit Bitcoinové ETF?

Mezi dostupné možnosti investování patří nákup Bitcoinových ETF na burze v USA. Prvním krokem je otevření účtu u brokera, který umožňuje obchodování s ETF. Našli jsme několik brokerů, kde je možné nakupovat Bitcoinová ETF. Nejznámějšími online brokery, kteří umožňují investovat do Bitcoinových ETF, jsou XTB a eToro. Tito brokeři umožňují nakupovat nebo prodávat Bitcoinová ETF. Provedli jsme srovnání dostupných Bitcoinových ETF nabízených těmito brokery.

Broker Počet ETF Minimální vklad USD
etoro logoPřejít na eToro +5 100
xtb logo Přejít na XTB +5 5

Trh s Bitcoinovými ETF je stále relativně novým a dynamickým trhem. Investoři mohou využít Bitcoinová ETF k diversifikaci svého portfolia a expozici na trhu s kryptoměnami. Ceny Bitcoinových ETF mohou být ovlivněny volatilitou trhu s kryptoměnami a dalšími faktory. Před investicí je vhodné provést důkladný výzkum a posoudit rizika a příležitosti spojené s Bitcoinovými ETF.

Investovat do reálných akcií s 0% poplatky

Vysvětlivka: Kromě obchodování a tradingu s CFD kontrakty, máte také možnost u těchto brokerů nakupovat a vlastnit skutečné akcie a přijímat tak například i dividendy a jste i ze zákona pojištění proti úpadku těchto společností.