České akcie na pražské burze

Seznam Českých akcií na burze: Přehled vývoje cen nejznámějších Českých akcií v měně CZK, zejména společností, které se obchodují na pražské burze (Burza cenných papírů Praha) nebo trhu START. Patří sem jak velké, zavedené společnosti, tak i menší podniky a start-upy. Ceny Českých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny dle tržní kapitalizace. Po kliknutí na detail společnosti se zobrazí další informace jako aktuální ceny akcií, grafy, dividendy a další informace o dané společnosti. Česká republika disponuje stabilní ekonomikou, která nabízí mnoho investičních příležitostí.

🔎 Počet akcií: 25+
📊 Burzovní indexy: PX index (Prague Stock Exchange Index)
🔔 Česká burza: Burza cenných papírů Praha
🕒 Otevírací hodiny: 9:00 - 16:30
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit České akcie?

Investování do českých akcií může být skvělý způsob, jak přidat trochu rozmanitosti do investičního portfolia. Pro nákup českých akcií, bude potřeba založit si účet u některého z online brokerů. Brokeři jako XTB nabízí možnosti jak pro krátkodobé, tak pro dlouhodobé investory a umožňují investice do široké škály cenných papírů včetně ETF.

Seznam českých firem, jejichž akcie lze koupit u brokera XTB: ČEZ, Česká zbrojovka, Kofola, Komerční banka, Moneta Money Bank, Erste Group Bank, Philip Morris a Vienna Insurance Group

Broker Počet Českých akcií Minimální vklad CZK ETF
etoro logoPřejít na eToro 0 1000 Ano
xtb logo Přejít na XTB 8 100 Ano

Burza cenných papírů Praha představuje centrální bod českého trhu s akciemi. Tento trh poskytuje řadu investičních příležitostí s akciemi předních českých společností jako ČEZ, Komerční banka či Moneta Money Bank. Investování do českých akcií je často považováno za atraktivní způsob, jak dosáhnout stabilních výnosů díky dividendám.

Přestože investice do akcií na českém trhu může přinášet stabilní výnosy, je třeba mít na paměti možná rizika. Ekonomika České republiky je charakterizována jako vyspělá, s vysokým příjmem a silně orientovaná na export, což může ovlivnit tržní výkyvy a hodnoty akcií.

Logo eToro
Nabídka Detaily
Minimální vklad 1000 Kč
Akcie a ETF Dostupné
Demo učet Zdarma
Vzdělávání Zdarma
Kopírování investorů Možné
Ochrana pojištění až do výše 1 milionu EUR ve spolupráci s Lloyd's of London. eToro je regulováno několika regulačními autoritami, včetně CySEC a FCA
Varování ohledně rizik: 51% účtů CFD retailových klientů přichází o peníze.