České akcie

Seznam Českých akcií na burze: Přehled vývoje cen nejznámějších Českých akcií v měně CZK, zejména společností, které se obchodují na pražské burze (Burza cenných papírů Praha) nebo trhu START. Patří sem jak velké, zavedené společnosti, tak i menší podniky a start-upy. Ceny Českých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny dle tržní kapitalizace. Po kliknutí na detail společnosti se zobrazí další informace jako aktuální ceny akcií, grafy, dividendy a další informace o dané společnosti. Česká republika disponuje stabilní ekonomikou, která nabízí mnoho investičních příležitostí.

🔎 Počet akcií: 50+
📊 Burzovní indexy: PX (Prague Stock Exchange Index)
🔔 Česká burza: Burza cenných papírů Praha
🕒 Otevírací hodiny: 9:00 - 16:30
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit České akcie?

Investování do českých akcií je skvělým způsobem, jak diverzifikovat portfolio. Pro nákup českých akcií je nezbytné otevřít si účet u online brokera, který nabízí možnosti pro krátkodobé i dlouhodobé investory. Koupit české akcie lze například prostřednictvím brokera XTB, který umožňuje investovat do různých typů cenných papírů a ETF.

Broker Počet akcií Minimální vklad CZK ETF
etoro logoPřejít na eToro +1 1000 Ano
xtb logo Přejít na XTB +4 500 Ano

Český trh s akciemi je známý jako Burza cenných papírů Praha. Jedná se o hlavní českou burzu, která nabízí širokou škálu investičních příležitostí včetně akcií společností jako je ČEZ, Komerční banka nebo Moneta Money Bank. České akcie jsou atraktivní volbou pro investory hledající stabilní výnosy prostřednictvím dividendových akcií.

Investice do českých akcií může být spojena s určitými riziky. Česká republika má tržní ekonomiku s vysoce příjmovou a technologicky vyspělou exportně orientovanou ekonomikou.

Investovat do reálných akcií s 0% poplatky

Vysvětlivka: Kromě obchodování a tradingu s CFD kontrakty, máte také možnost u těchto brokerů nakupovat a vlastnit skutečné akcie a přijímat tak například i dividendy a jste i ze zákona pojištění proti úpadku těchto společností.