Jihoafrické akcie, aktuální ceny, kde koupit?

Seznam Jihoafrických akcií na burze: Aktuální dnešní kurzy Jihoafrických akcií na Johanesburské burze cenných papírů (JSE). Seznam akcií na JSE, řazeno dle tržní kapitalizace. Po kliknutí na detail společnosti se zobrazí další informace jako aktuální ceny akcií, grafy, dividendy, historické ceny a další informace o dané společnosti. Jihoafrický akciový trh je známý svým silným finančním sektorem, bohatými přírodními zdroji a rozvíjejícím se trhem.

Jihoafrická burza (JSE) je hlavním akciovým trhem, na kterém se obchodují všechny tyto společnosti. JSE Top 40, který představuje hlavní akciový index, zahrnuje největší společnosti na jihoafrickém akciovém trhu.

🔎 Počet akcií: +160
📊 Burzovní indexy: JSE Top 40, FTSE/JSE All Share
🔔 Jihoafrická burza: Johanesburská burza cenných papírů (JSE)
🕒 Otevírací hodiny: 9:00 - 17:00 SAST
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit Jihoafrické akcie?

Investoři mohou nakupovat Jihoafrické akcie přímo nebo prostřednictvím ETF. Pro nákup Jihoafrických akcií je nutné otevřít účet u brokera, například u XTB nebo eToro. Jakmile je váš účet otevřen, můžete začít obchodovat s Jihoafrickými akciemi.

Broker Počet akcií Minimální vklad CZK ETF
etoro logoPřejít na eToro +20 2000 Ano
xtb logo Přejít na XTB +15 1500 Ano

Jihoafrický akciový trh nabízí investiční příležitosti v sektorech jako jsou těžba, finanční služby, telekomunikace a průmysl. Trh je známý svým bohatstvím na přírodní zdroje a potenciálem pro růst.

Mezi největší jihoafrické společnosti patří například akcie Anglo American Platinum, Naspers a Standard Bank, které se také řadí mezi největší společnosti podle tržní kapitalizace v Jihoafrické republice.

JSE Top 40 Index je hlavní akciový index, skládající se z největších a nejlikvidnějších společností obchodovaných na JSE. Je to hlavní ukazatel pro hodnocení výkonnosti jihoafrického akciového trhu.

Jihoafrické akcie jsou atraktivní díky dynamickému trhu a rozmanité ekonomice, která nabízí rozsáhlé investiční možnosti.

Logo eToro
Nabídka Detaily
Minimální vklad 1000 Kč
Akcie a ETF Dostupné
Demo učet Zdarma
Vzdělávání Zdarma
Kopírování investorů Možné
Ochrana pojištění až do výše 1 milionu EUR ve spolupráci s Lloyd's of London. eToro je regulováno několika regulačními autoritami, včetně CySEC a FCA
Varování ohledně rizik: 51% účtů CFD retailových klientů přichází o peníze.