Skrill recenze

Proč používat skrill.com :

Online svět se v současnosti čím dál více prolíná naším skutečným světem. Nejenže se v dnešní době na internetu seznamujeme, komunikujeme, čteme zprávy, koukáme na filmy. Kromě toho v současnosti nakupujeme převážně právě prostřednictvím internetových obchodů. K online světu, internetovému nakupování či investování patří i internetové peněženky, jako je například Skrill/Moneybookers.

Založení účtu na internetové peněžence Skrill

Založení vlastního účtu na internetové peněžence Skrill je zdarma. Bezplatně se můžete registrovat na webových stránkách Skrill.com. Pokud angličtině příliš nerozumíte, pak si po otevření stránky vyberte jeden z podporovaných jazyků, mezi které patří i čeština. Následně klikněte na tlačítko zaregistrovat a v registračním formuláři vyplňte alespoň povinné údaje (označené hvězdičkou, při registraci zadávejte pouze pravdivé informace). Poté opište bezpečnostní číslo a klikněte na tlačítko „Registrace osobního účtu“.

Po registraci dojde k rozdělení e-mailů na primární a sekundární. Primární účet, který zadáváte při registraci, budete následně používat jako přihlašovací e-mail na osobní stránku Skrill. Často bývá peněženka Skrill využívána k sázení v online sázkových kancelářích, nebo u brokerů. Nedoporučuje se však používat jako primární e-mail stejný e-mail, který zadáváte na vašem hráčském účtu. Na druhou stranu by měl být e-mail používaný na stránkách stejný jako e-maily uvedené na vašem hráčském účtu. Veškeré tyto e-maily uveďte jako sekundární.

skrill

Jak funguje peněženka Skrill/Moneybookers?

Internetová peněženka Skrill funguje jako virtuální peněženka, jejímž prostřednictvím můžete platit účty u společností obchodujících na internetu, které Skrill akceptují. V první řadě je však potřeba, abyste se zaregistrovali na internetových stránkách společnosti a následně vytvořili vlastní účet, na který posléze pošlete svoje peníze. Ty budete potom posílat jiným osobám či online sázkovým kancelářím, jež mají zřízeny účet Skrill/Moneybookers.

Peníze posílejte na e-mailové adresy, na které jsou zřízeny Skrill účty, i na e-mailové adresy, ne které Skrill účty zřízeny nejsou. V druhém uvedeném případě je však potřeba, aby v zápětí po odeslání peněz došlo k založení účtu (nejpozději však do 14 dní od odeslání peněz). Pokud k založení účtu nedojde, budou peníze navráceny zpět odesílateli.

Jak na Skrill vkládat peníze?

Vklad peněz do peněženky Skrill probíhá bankovním převodem či kreditní kartou. Pokud využijete možnost první, tedy bankovní převod, budou vaše peníze bezplatně převedeny do několika pár dní, neboť Skrill má zřízený český bankovní účet. Jestliže využijete možnost druhou, tedy kreditní kartu, pak budou vaše peníze za poplatek převedeny okamžitě.

Posílání peněž mezi Skrill účty

V případě, že budete zasílat peníze ze svého Skrill účtu na jiný Skrill úřet, stačí vám při platbě zadat peněžní částku a e-mail člověka, kterému jsou peníze určeny. Tato transakce je zpoplatněna 1 % z převedené částky. Poplatek však může dosáhnout maximální výše 10 EUR.

Zasílání peněz mezi Skrill peněženkou a brokerem

Pokud peněženku Skrill využíváte k platbám v online sázkových kancelářích, nebo u brokerů, pak postupujte podle níže uvedeného návodu. V případě zasílání peněz z účtu Skrill na hráčský účet klikněte na webových stránkách sázkové kanceláře v sekci „Vklady“ na Skrill a zadejte peněžní částku, kterou chcete vložit na svůj hráčský účet. Následně dojte k přesměrování na zabezpečenou stránku Skrill/Moneybookers. Na stránce zadejte e-mailovou adresu a heslo vašeho Skrill účtu. Následně vám budou obratem na váš účet připsány peníze. V opačném případě, tedy v zasílání peněz ze sázkové kanceláře do Skrill je postup více méně stejný. Rozdíl spočívá v tom, že klinete na kolonku „Výběr“. Peníze pak můžete poslat pouze na e-mail, z kterého jste původně peníze posílali.

Výběr peněz ze Skrill peněženky

Výběr peněz z vašeho Skrill účtu probíhá šekem, kreditní karto nebo bankovním převodem. Nutno ještě dodat, že výběr peněz je zpoplatněn.

Poplatky za používání Skrill peněženky

Využívání internetové peněženky Skrill je zpoplatněno.

Vklady na Skrill peněženku: Vklady z kreditní karty jsou zpoplatněny poplatkem ve výši 1,9 %, kdežto vklady prostřednictvím bankovního převodu jsou zdarma.

Zasílání peněz na jiné účty: Vklady do sázkových kanceláří jsou ve většině případů zdarma. Je však potřeba seznámit se s podmínkami sázkové kanceláře. Zasílání peněz soukromým osobám jsou zpoplatněny poplatkem 1 %, maximální výše poplatku však činí 10 EUR.

Výběry ze Skrill účtu: Při výběru kreditní kartou zaplatíte 2,95 EUR, při výběru bankovním převodem zaplatíte 2,95 EUR a při výběru šekem zaplatíte 3,50 EUR.

Limity v Skrill/Moneybookers

Limity na účtu běžného uživatele se pohybují do 10 000 EUR, účet VIP však není omezován žádnými limity. Stav limitů nastavených na vašem účtu si můžete ověřit v sekci „Nastavení – Limity účtu“. V případě, že se vám limit bude zdát příliš nízký, můžete jej několika způsoby navýšit. První možností je zaslání malé peněžité částky určené Skrill. Po připsání zaslané částky dojde k porovnání čísla vašeho bankovního účtu, ze kterého částka přišla s tím, které jste uvedli při registraci. Druhou možností, při které vám bude stržena částka ve výši 2 EUR, je navýšení prostřednictvím kreditní karty. Třetí možností je navýšení prostřednictvím verifikací adresy. Skrill vám poštou zašle kód, který zadáte po přihlášení. Jakmile bude vaše adresa akceptována, bude váš limit navýšen.

Platební karta Skrill Prepaid MasterCard

Po zaregistrování můžete požádat o vydání platební karty Skrill Prepaid MasterCard. Ta je provázána s vaším účtem Skrill, je dostupná v několika měnách (EUR, GBP, USD či PLN) a je zpoplatněna částkou 10 EUR ročně, která je jednou za rok strhávána z vašeho účtu. Platební kartou můžete platit v restauracích a obchodech. Denní limit online transakce je 1 000 EUR. Peníze můžete vybírat i z bankomatů, na kterých je denní limit 250 EUR a u kterých je výběr spojen s poplatkem ve výši 1,80 EUR.

Mobilní aplikace Skrill

Skrill můžete využívat i prostřednictvím chytrých telefonů/smartphonů s operačním systémem Android a iOS.

Výhody internetové peněženky Skrill

Jednoduché ovládání
Mezi výhody internetové peněženky Skrill patří například jednoduché ovládání. K posílání peněz vám postačí pouze vaše e-mailová adresa a také heslo k vašemu Skrill účtu, které získáte při registraci a založení vlastního účtu.

Rychlé platby :

Platby prostřednictvím peněženky Skrill jsou navíc velmi rychlé (peníze posíláte a přijímáte v reálném čase) a bezpečné (peněženka splňuje veškeré bezpečnostní finanční standardy). Další výhodou je například volnost, neboť svoje platby můžete směřovat do celého světa.