Varengold bank - hodnocení a recenze

O brokerovi
Varengold bank je německá investiční banka se sídlem v Hamburku, která nyní nabízí své služby i českým klientům, byla založena v roce 1995 a od té doby se stala významným hráčem na poli obchodování CFD kontraktů a Forexu, tyto služby nabízí pod značkou Varengold bank fx.
Regulace
Varengold bank, myslí na bezpečnost aktiv svých klientů, plní podmínky německé banky a provádí veškerá preventivní opatření s cílem chránit majetek svých klientů. Varengold Bank AG patří ke kompenzačnímu fondu německých bank (EDB). EDB chrání vklady až do výše 100.000 eur. Kromě toho Varengold Bank AG je registrována u Federálního úřadu pro finanční dohled pod č. (109 520) 100, více na webu www.bafin.de.

Akcie bez poplatku czflag
79% CFDs účtů je ztrátových

Základní informace o varengoldbankfx.com

Web: www.varengoldbankfx.com
Typ brokera: STP
Země původu Německo/Hamburg
Minimální velikost pozice: Mikro loty od 0,01 lotu - cca 100 Kč
Spread o 1 pipu
Podporované platformy: Meta Trader 4, Mobilní verze
Zákaznický servis: Email, Chat, Telefon
Regulace: DE Bafin
Minimální vklad 1000 $
Možnosti vkladu Bankovní převod, Kreditní/debetní karta, Paypal
pákový efekt až 1:30
Zajímavost Povolen Hedging
demo účet Ano, další pomocné nástroje zdarma
Čeština NE

S čím můžete obchodovat u varengoldbankfx.com?

Varengold nabízí přístup k 42 měnovým párům a více než 400 CFD kontraků (zlato, ropa, akcie, etf). Obchodování je dostupné na platformě Metatrader 4, dostupná je i mobilní platforma pro Android, iPhone a iPad.

Typy účtů u Varengold bank

U brokera varengoldbankfx.com si můžete založit účet zaměřený na individuální investory, nebo na instituce. V první řadě se zaměříme na účty pro individuální investory:

Varengold Bank FX nabízí dva typy účtů svým drobným klientům. Přístup k typy účtů závisí na velikosti počátečního vkladu:

Klasický účet: Vklad do 25 000 Eur VIP účet: Vklad nad 25 000 Eur

Tyto účty se liší v podstatě jen velikostí spreadu, kde u VIP účtu nabízí variabilní spready od 1.5 pipu na běžné měnové páry. U klasického účtu se variabilní spready pohybují od 2.5 pipu, což už je docela hodně.