Dánské akcie kurzy

Seznam Dánských akcií na burze: Aktuální dnešní kurzy Dánských akcií na burze ve Kodani. Seznam akcií na Kodaňské burze (OMX C25), řazeno podle tržní kapitalizace. Po kliknutí na detail společnosti se zobrazí další informace jako aktuální ceny akcií, grafy, dividendy, historické ceny a další informace o dané společnosti. Dánský akciový trh nabízí rozmanité investiční možnosti v rámci stabilního a vyspělého trhu.

🔎 Počet akcií: 25
📊 Burzovní indexy: OMX Kodaň 25 (OMXC25)
🔔 Dánská burza: Kodaňská akciová burza
🕒 Otevírací hodiny: 9:00 - 17:00
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit Dánské akcie?

Pro nákup Dánských akcií je potřeba otevřít si účet u brokera, který nabízí přístup k různým typům cenných papírů, včetně akcií a ETF obchodovaných na Kodaňské burze. Některými z nejpopulárnějších brokerů pro Dánské akcie jsou například XTB a eToro.

Broker Počet akcií Minimální vklad DKK ETF
etoro logoPřejít na eToro +15 1000 Ano
xtb logo Přejít na XTB +20 500 Ano

Dánský trh s akciemi je známý díky OMX Kodaň 25 (OMXC25), který je hlavním indexem Kodaňské burzy a zahrnuje 25 nejobchodovanějších dánských akcií, poskytující investorům přehled o vývoji dánského akciového trhu.

Mezi nejlepší a největší dánské společnosti patří například akcie Novo Nordisk, Vestas Wind Systems, Mærsk, Danske Bank, nebo Carlsberg, které se také řadí mezi největší společnosti podle tržní kapitalizace v Dánsku.
Logo eToro
Nabídka Detaily
Minimální vklad 1000 Kč
Akcie a ETF Dostupné
Demo učet Zdarma
Vzdělávání Zdarma
Kopírování investorů Možné
Ochrana pojištění až do výše 1 milionu EUR ve spolupráci s Lloyd's of London. eToro je regulováno několika regulačními autoritami, včetně CySEC a FCA
Varování ohledně rizik: 51% účtů CFD retailových klientů přichází o peníze.