Izraelské Akcie

Seznam Izraelských akcií na burze: Aktuální dnešní kurzy Izraelských akcií na Telavivské burze cenných papírů. Seznam akcií na TASE, řazeno dle tržní kapitalizace. Po kliknutí na detail společnosti se zobrazí další informace jako aktuální ceny akcií, grafy, dividendy, historické ceny a další informace o dané společnosti. Izraelský akciový trh je známý svou dynamikou, inovativností a rozmanitostí sektorů.

Izraelská burza (TASE) je hlavním akciovým trhem, na kterém se obchodují všechny tyto společnosti. TA-35, který představuje 35 největších společností na izraelském akciovém trhu, je známým indexem.

🔎 Počet akcií: +50
📊 Burzovní indexy: TA-35, TA-125
🔔 Izraelská burza: Telavivská burza cenných papírů (TASE)
🕒 Otevírací hodiny: 9:30 - 16:30 IST
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit Izraelské akcie?

Investoři mohou nakupovat Izraelské akcie přímo nebo prostřednictvím ETF. Pro nákup Izraelských akcií je nutné otevřít účet u brokera, například u XTB nebo eToro. Jakmile je váš účet otevřen, můžete začít obchodovat s Izraelskými akciemi.

Broker Počet akcií Minimální vklad CZK ETF
etoro logoPřejít na eToro +20 2000 Ano
xtb logo Přejít na XTB +15 1500 Ano

Izraelský akciový trh nabízí investiční příležitosti v inovativních sektorech, jako jsou technologie, zdravotní péče a biotechnologie. Trh je známý svou dynamikou a atraktivními investičními možnostmi.

Mezi největší izraelské společnosti patří například akcie Teva Pharmaceutical Industries, Check Point Software Technologies, a Elbit Systems, které se také řadí mezi největší společnosti podle tržní kapitalizace v Izraeli.

TA-35 Index je hlavní akciový index, skládající se z 35 největších izraelských společností. Je to hlavní ukazatel pro hodnocení výkonnosti izraelského akciového trhu.

Investovat do reálných akcií s 0% poplatky

Vysvětlivka: Kromě obchodování a tradingu s CFD kontrakty, máte také možnost u těchto brokerů nakupovat a vlastnit skutečné akcie a přijímat tak například i dividendy a jste i ze zákona pojištění proti úpadku těchto společností.