Izraelské Akcie

Izraelské akcie jsou skvělou volbou pro investory, protože Izrael je zemí se stabilní ekonomikou a slibnou budoucností. Izraelský akciový trh lze rozdělit do dvou sektorů: Tel Aviv Stock Exchange (TASE) a Nasdaq Israel.

  • TASE je starší trh s více než 260 společnostmi kótovanými na něm. Je také volatilnější než Nasdaq, který má pouze kolem 30 kotovaných společností.
  • Nasdaq Israel byl založen v roce 2005 s cílem poskytnout izraelským high-tech firmám přístup na mezinárodní kapitálové trhy

To vedlo ke zvýšení počtu izraelských technologických firem na této burze a také ke zvýšení jejího podílu na celkovém objemu obchodů ve srovnání s TASE. Izrael je jednou z technologicky nejvyspělejších zemí světa, a proto v průběhu let přilákal tolik investorů. Izrael je již více než 20 let řazen mezi země s nejvyšším tempem růstu a očekává se, že tento trend bude pokračovat i v následujících letech.

Investovat do reálných akcií s 0% poplatky

Vysvětlivka: Kromě obchodování a tradingu s CFD kontrakty, máte také možnost u těchto brokerů nakupovat a vlastnit skutečné akcie a přijímat tak například i dividendy a jste i ze zákona pojištění proti úpadku těchto společností.
xtb logo
🎓 Účet pro Akcie, Forex i Krypto

79% CFDs účtů je ztrátových

logo