Německé akcie kurzy

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Index DAX 30 Německé burzy - DAX 30 (Deutsche Aktien Xchange 30, původně také Deutscher Aktien-Index 30) měří výkonnost předních 30 největších německých společností obchodujících na Frankfurt Stock Exchange, vzhledem k požadovanému objemu zapsání a tržní kapitalizaci.

Akciový index DAX 30 je založen na cenách generovaných v elektronickém obchodním systému Xetra. DAX 30 je tzv. akciový index celkového výnosu, tzn. neměří pouze zhodnocení cen akcií konstituentů, ale také výnos vzniklý dividendami, které jsou vypláceny akcionářům.

Německé akcie - seznam akcií

Aktuální dnešní kurzy Německých akcií na burze v Frankfurtě. Seznam akcií na Německé burze (Hlavní index DAX 30). Řazeno dle nejvýšší ceny. Po rozklinutí přejdete na detail jednotlivé akcie - kde najde (aktuální ceny, grafy, dividendy, historické ceny a další informace jednotlivých akcií)

Broker v čestině pro České obchodníkyObchodovat akcie a ETF u předního brokera

Reálné akcie - 0% poplatky

Vysvětlivka: Kromě obchodování a tradingu s CFD kontrakty, máte také možnost u těchto brokerů nakupovat a vlastnit skutečné akcie a přijímat tak například i dividendy a jste i ze zákona pojištění proti úpadku těchto společností.