Německé akcie

Seznam německých akcií

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií, zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. V Německu existuje několik významných burz, nejznámější je Frankfurtská burza (Frankfurter Wertpapierbörse), která je součástí skupiny Deutsche Börse. Po rozkliknutí v tabulce se zobrazí detail jednotlivé akcie - kde jsou aktuální ceny, grafy a další informace o jednotlivých německých společnostech. Tento seznam německých akcií nemusí být kompletní a může se měnit. V tabulce níže jsou německé společnosti řazeny podle tržní kapitalizace a cenová data jsou zpožděna o 15 minut.

🔎 Počet společností: 300+
📊 Akciové indexy: DAX 40
🔔 Burza: XETRA, Frankfurt
🕒 Otevírací doba: 9:00 - 17:30
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit Německé akcie?

Objevili jsme několik možností, kde lze zakoupit německé akcie. Mezi nejznámější online brokery pro investice na německém akciovém trhu patří například XTB a eToro. Tyto platformy umožňují jednoduše nakupovat nebo prodávat jednotlivé akcie nebo ETF. Provedli jsme srovnání nabídky německých akcií, kterou tyto brokery poskytují.

Broker Počet akcií Minimální vklad USD ETF Link
etoro logo eToro 20+ 100 ANO Přejít na etoro
xtb logo XTB 10+ 5 ANO Přejít na XTB

Mezi nejvýznamnější a nejlepší německé akcie patří dlouhodobě společnosti jako SAP, Allianz, Deutsche Telekom, Siemens a Volkswagen, které se také řadí mezi deset největších společností podle tržní kapitalizace v Německu.

Ceny německých akcií se mohou pohybovat v závislosti na mnoha faktorech, jako jsou finanční výsledky společností, celkový stav trhu, politická a ekonomická situace v Německu i ve světě a další proměnné. Investování do akcií vždy přináší riziko a je důležité provést pečlivý výzkum a zhodnotit veškerá rizika a možnosti předtím, než se rozhodnete investovat.

Investovat do reálných akcií s 0% poplatky

Vysvětlivka: Kromě obchodování a tradingu s CFD kontrakty, máte také možnost u těchto brokerů nakupovat a vlastnit skutečné akcie a přijímat tak například i dividendy a jste i ze zákona pojištění proti úpadku těchto společností.