Nizozemské akcie

Přehled vývoje cen nejznámějších Nizozemských akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Nizozemské burze. Kurzy Nizozemských akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu Nizozemského indexu AEX index, který se skláda z 20 hlavních Nizozemských akcií obchodovaných na burze v Amsterdamu.

AEX je index akciového trhu složený z nizozemských společností, které se obchodují na burze Euronext Amsterdam. Skládá se z 25 z nejčastěji obchodovaných akcií z nejvyšší tržní kapitalizací na burze v Amsterdamu

Nizozemské akcie - seznam akcií


V tabulce najdete aktuální kurzy Nizozemských akcií na burze v Amsterdamu. Seznam akcií na Nizozemské burze (Hlavní index AEX index). Řazeno dle nejvyšší ceny. Po rozkliknutí přejdete na detail jednotlivé akcie - kde najde (aktuální ceny, grafy, dividendy, historické ceny a další informace jednotlivých akcií)

Reálné akcie - 0% poplatky

Vysvětlivka: Kromě obchodování a tradingu s CFD kontrakty, máte také možnost u těchto brokerů nakupovat a vlastnit skutečné akcie a přijímat tak například i dividendy a jste i ze zákona pojištění proti úpadku těchto společností.