Španělské akcie

Přehled vývoje cen nejznámějších Španělských akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Španělské burze. Kurzy Španělských akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu Španělského indexu IBEX 35 index, který se skláda z 35 hlavních Španělských akcií obchodovaných na burze v Madridu.

Index IBEX 35 index Španělské burzy

IBEX 35 byl slavnostně otevřen 14. ledna 1992. IBEX 35 je index akciového trhu složený ze Španělských společností, které se obchodují na burze v Madridu. Skládá se z 35 z nejčastěji obchodovaných akcií z nejvyšší tržní kapitalizací a z nejvyšší likviditou na burze v Madridu.

Španělské akcie - seznam akcií

Aktuální dnešní kurzy Španělských akcií na burze v Madridu. Seznam akcií na Španělské burze (Hlavní index IBEX 35 index). Řazeno dle nejvýšší ceny. Po rozklinutí přejdete na detail jednotlivé akcie - kde najde (aktuální ceny, grafy, dividendy, historické ceny a další informace jednotlivých akcií)

Broker v čestině pro České obchodníkyObchodovat akcie a ETF u předního brokera

Reálné akcie - 0% poplatky

Vysvětlivka: Kromě obchodování a tradingu s CFD kontrakty, máte také možnost u těchto brokerů nakupovat a vlastnit skutečné akcie a přijímat tak například i dividendy a jste i ze zákona pojištění proti úpadku těchto společností.