Švédské akcie

Seznam Švédských akcií na burze: Aktuální dnešní kurzy Švédských akcií na stockholmské burze OMX. Seznam akcií na stockholmské burze, řazeno dle nejvyšší ceny. Po kliknutí na detail společnosti se zobrazí další informace jako aktuální ceny akcií, grafy, dividendy, historické ceny a další informace o dané společnosti. Švédský akciový trh je známý svou vysokou mírou transparentnosti a likvidity, což přináší investorům různé možnosti investic.

🔎 Počet akcií: 40+
📊 Burzovní indexy: OMXS30, OMX Stockholm All Share Index
🔔 Švédská burza: Nasdaq Stockholm, Stockholmská burza - OMX
🕒 Otevírací hodiny: 9:00 - 17:30
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit Švédské akcie?

Pro nákup Švédských akcií je potřeba otevřít si účet u brokera. Nejpopulárnějšími brokery pro Švédské akcie jsou například XTB a eToro, kteří nabízejí přístup jak k přímým investicím do společností kotovaných na OMX, tak i k nepřímým investicím prostřednictvím ETF.

Broker Počet akcií Minimální vklad SEK ETF
etoro logoPřejít na eToro +20 1000 Ano
xtb logo Přejít na XTB +10 500 Ano

Švédský akciový trh je třetím největším trhem v Evropě a nabízí investiční příležitosti ve špičkových světových společnostech v různých odvětvích. Investice do Švédských akcií může být lukrativní, ale je důležité mít na paměti rizika spojená s investováním.

Mezi nejlepší a největší švédské společnosti patří například akcie Volvo, Ericsson, Electrolux, H&M, a Skanska, které se také řadí mezi největší společnosti podle tržní kapitalizace ve Švédsku.
Logo eToro
Nabídka Detaily
Minimální vklad 1000 Kč
Akcie a ETF Dostupné
Demo učet Zdarma
Vzdělávání Zdarma
Kopírování investorů Možné
Ochrana pojištění až do výše 1 milionu EUR ve spolupráci s Lloyd's of London. eToro je regulováno několika regulačními autoritami, včetně CySEC a FCA
Varování ohledně rizik: 51% účtů CFD retailových klientů přichází o peníze.