xtb
AKCIE S   0%  POPLATKY u XTB czflag
79% CFD účtů je ztrátových
xtb

img

Ethereum kurz

Graf & Vývoj ceny

Ethereum cena

Kryptoměna: Ethereum
Cena Etherea:
Začněte obchodovat:

Obchodní aplikace u XTB

Obchodujte, co vás napadne. Nebo, vyzkoušejte demo účet zdarma.

77% CFDs účtů je ztrátových

Popis: Ethereum je decentralizovaná platforma a zároveň kryptoměna, která provozuje "inteligentní smlouvy": tkz: aplikace, které běží přesně tak, jak byly naprogramovány, bez možnosti prostojů, cenzury nebo zásahů třetích stran. V protokolu Etherea a blockchainu se určuje cena za každou operaci, která je na Ethereu provedena. Obecnou myšlenkou je, že aby další kryptoměny na bázi Etherea mohly být přeneseny skrze blockchain, musíte spotřebovat nebo spálit tkz: plyn. Kryptoměna se nazývá Ether a používá se k platbě za výpočetní čas a za transakční poplatky. Pokud chcete získat blokové odměny ze sítě, můžete se připojit k síti jako Miner. Ethereum je vyvíjeno a udržováno společností ETHDEV. K dispozici je také nadace Ethereum a existuje několik startupů pracujících s blockchainem na bázi Etherea. Ethereum je v současné době ve fázi „Homestead“ a veškerý související software je stále považován za beta verzi až do vydání další fáze „Metropolis“. Pokud hledáte GUI rozhraní pro vaši peněženku, zkuste Ethereum Wallet DApp. Je stále v beta verzi, takže při použití buďte opatrní.
Ethereum dnes:
Klouzavé průměry:
Technické data:

Ethereum (ETH) kurz - Graf

Aktuální graf páru (ETH / USD)
Aktuální graf páru (ETH / BTC)
Aktuální graf páru (ETH / CZK)

Vysvětlivka: Využítí technické analýzy nám může upřesnit budoucí vývoj směru kryptoměny Ethereum. Tento nástroj slouží především k hrubému odhadu vývoje směru a růstu, skládá se z 24 indikátorů technické analýzy. Jedná se tedy o pokročilý nástroj, který zobrazuje hodnocení (rating BUY nebo SELL) na základě technických ukazatelů. Hodnocení jsou zobrazena v reálném čase a to na škále od 1 minuty až po 1 měsíc.
Upozorňujeme: že tento nástroj umožňuje pouze hrubý a orientační odhad predikce vývoje směru kryptoměny Ethereum, rozhodně nedoporučujeme obchodovat, nebo nakupovat, podle tohoto nástroje, jelikož cena a vývoj Ethereumu je ovlivněna dalšími mnoha faktory například fundamentálními zprávami z celého světa, geopolitickými událostmi a dalšími riziky, které nikdo nemůže předikovat dopředu a které tento nástroj pochopitelně nezahrňuje ve svém hodnocení vývoje směru pohybu.

Cena Etherea, Kurz za 1 Ethereum (zkr. ETH) je zobrazena v měně konkrétní burzy, tj. USD (americké dolary) a EURO v případě burzy bitStamp. Najdete zde vývoj kurzu Ethereumu z období cca posledních 3 let. Jednotlivé "svíčky" (candlesticks) označují aktuální cenu za jeden Ethereum. Stopka označuje minimální a maximální kurz. Vývoj kurzu si můžete prohlédnout na cca 5 minutových grafech, až po roční grafy. Kurz Ethereum se zobrazuje s cca 5 minutovým zpožděním.

Jak obchodovat Ethereum

V dnešní době můžete pro obchodování kryptoměn (spekulace na pohyb kurzů) využít celou řadu obchodních platforem. Kryptoměnu Ethereum nemusíte nakupovat přímo a uchovát ji. Vyhněte se tak celé řadě problémům s různými podvody a nekalými praktikami.

Výhody obchodování kryptoměn pomocí CFD:

🗹 Není nutné mít účet na burze a využívat speciální peněženky

🗹 Obchodujte u regulovaných společností!

🗹 Spekulujte jak na růst (LONG) tak i na pokles kurzu (SHORT)

🗹 Můžete obchodovat 7 dní v týdnu, 24 hodin denně!

🗹 Inteligetní obchodní příkazy Stop Limit / Stop Loss / Trailing Stop

🗹 Vaše vklady jsou pojišteny do výše 20 000 Euro a jsou na oddělených účtech.

🗹 Využíváte Finanční páku 1:2. Můžete začít už s 2 500 Kč, abyste využili účinku 5 000 Kč kapitálu!

🗹 Demo účet zdarma! Demo účet dostanete zdarma jen za registraci a bez ověření.

Obchodní aplikace u XTB

Obchodujte, co vás napadne. Nebo, vyzkoušejte demo účet zdarma.

77% CFDs účtů je ztrátových

Historické ceny Etherea: