Nejlepší CFD brokeři pro obchodování Bitcoinu a kryptoměn

CFD neboli Contract For Differences (v překladu “Smlouva o rozdílu”) je obchodní nástroj pro obchodování finančních instrumentů jako jsou komodity, akcie, měnové páry a v poslední době také populárních kryptoměn, tento obchodní nástroj umožňuje obchodovat s těmito instrumenty, aniž byste je museli reálně nebo fyzicky (komodity) vlastnit.

Počet CFD kryptoměn u brokera Plus500

Počet CFD kryptoměn u brokera Plus500

CFD jsou totiž deriváty těchto instrumentů, které v obchodní aplikaci brokera kopírují aktuální cenu podkladového aktiva, nebo vaší oblíbené kryptoměny. Pokud si u takového brokera koupíte jeden kontrakt na bitcoin, tak pokud vzroste jeho cena na trhu, vzroste i cena vašeho koupeného kontraktu. Kontrakt můžete se ziskem (nebo i ze ztrátou) kdykoliv odprodat, jelikož ho odprodáte zpátky vašemu brokerovi.

Broker pro kryptoměny přes CFD

Najít, ale nejlepšího krypto brokera pro obchodování kryptoměn jako derivátů CFDs není nic jednoduchého, na trhu totiž existuje mnoho podvodných brokerů, kteří nemají potřebné regulace a snaží se spíše svým obchodníkům uškodit. Aby jste nemuseli hledat v tisíci tabulkách na internetu, provedli jsme průzkum za vás. Podívali jsme se na 20 nejznámější online CFD brokerů, které pokrýváme, a poté jsme zkontrolovali jejich nabídky obchodování kryptoměn jako CFD.

Níže uvedení poskytovatelé služeb jsou brokeři, kteří mají potřebné regulace, nabízí širokou škálu kryptoměn, ne jen pár největších jako Bitcoin, Ethereum nebo Binance coin, ale například i takové meme kryptoměny jako Shiba-inu nebo Dogecoin, v další řadě jsou vstřícní pro České i slovenské obchodníky, jelikož své platformy nabízí v Českém jazyku. Pokud tedy hledáte brokera pro trading kryptoměn, s využitím finační páky a možností spekulace na pokles (short), podívejte na námi vybrané brokery v tabulce.

CFD brokeři pro Bitcoin a další kryptoměny i altcoiny

Reálné akcie a kryptoměny

Nízký minimální vklad 100 USD
Možnost kopírování obchodů. Denní webináře a zprávy z trhů pro klienty.
4.8
76% CFDs účtů retailových je ztrátových

Kryptoměny jako CFDs

Demo účet u CFD brokerů je k dispozici zdarma

Demo účet u CFD brokerů je k dispozici zdarma

Oblíbený a rychlý způsob obchodování s bitcoiny a dalšími kryptoměnami jsou CFD. U CFD nevlastníte bitcoin jako takový ale jeho kontrakt (derivát), který se pohybuje stejně jako cena reálného Bitcoinu, vy si však kvůli tomu nemusíte zřizovat speciální peněženku, převádět koruny nebo dolary na směnárny, stačí vám pouze ověřený účet u brokera.

U CFD obchodujete na to, jakým směrem se cena bitcoinu vydá v dalším období – buď nahoru, nebo dolů. Hlavní výhodou CFD je, že pokud očekáváte, že cena bitcoinu půjde dolů, můžete ho obchodovat nakrátko tkz: short a nemusíte tak spekulovat pouze na růst ceny bitcoinu, ale taky na jeho poklesu, další výhodou je možnost použití finanční páky u brokera, která znásobí vaši pozici.

Držení na delší dobu pomocí CFD však může být drahé kvůli nákladům a poplatkům držení pozice přes noc, obchoduje se tedy spíše v rámci týdnů, maximálně měsíců, pro dlouhodobé držení je vhodné nakoupit reálný Bitcoin.

Krpenský Martin
Latest posts by Krpenský Martin (see all)
Ověření brokeři na akcie, etf i krypto

Reálné akcie a kryptoměny

Nízký minimální vklad 100 USD
Možnost kopírování obchodů. Denní webináře a zprávy z trhů pro klienty.
4.8
76% CFDs účtů retailových je ztrátových

Reálné akcie a ETF

Nízké poplatky + Česká zákaznická podpora. Více než 5200 instrumentů k obchodování. Denní webináře a zprávy z trhů pro klienty.
4.5
76% CFDs účtů je ztrátových
© Copyright 2024 ForexSrovnávač.cz