Dostupné na

Obchodujte měny

  • Zabezpečená obchodní platforma
  • Přes 2 200 trhů k obchodování
  • Velké množství metod pro vklad a výběr
Založit účet CFD obchodování je rizikové. 73% obchodníků utrpí ztrátu.

img

Litecoin kurz

Aktuální cena a graf


Registrujte si neomezený demo účet zdarma>> U 80.6% účtů retailových investorů došlo ke vzniku finanční ztráty.

Litecoin kurz Dolar

Aktuální graf páru (LTC / USD)

Upozornění: Mějte na paměti, že CFD jsou spekulativní produkty a mohou mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu. Ujistěte se, že plně chápete s tím spjatá rizika. Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny kruzy CFDs (Kryptoměny) nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrce trhu Plus500, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Činnost společnosti Plus500CY Ltd je schválena a regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (číslo licence 250/14). Plus500UK Ltd je schválena a regulována prostřednictvím Úřadu pro finanční správu. Registrační číslo Úřad pro finanční správu: 509909.


Litecoin kurz Koruna

Aktuální graf páru (LTC / CZK)

Litecoin kurz Bitcoin

Aktuální graf páru (LTC / BTC)

Obchodování s virtuální měnou Litecoin

LTC je druhou významnou kryptoměnou. Litecoin je Internetová měna peer-to-peer, která umožňuje posílát okamžité platby komukoli na světě. Litecoin je založen na protokolu Bitcoin, ale liší se od Bitcoinu v tom, že může být účinně těžen s levnějším hardwarem, takže jeho těžba je dostupná pro více lidí, stačí jim pouze CPU (Litecoin se nevyplatí těžit na ASIC minirech). Litecoin také poskytuje rychlejší potvrzení transakce (2,5 minuty v průměru) a využívá paměť a scrypt na bázi těžební proof-of-work algoritm. Síť Litecoin je naplánováno na maximální počet 84 milionů jednotek měny. Jedním z cílů je poskytnout Litecoin těžební algoritmus, který by mohl běžet ve stejné době, na stejném hardware jako používá bitcoins.

Krátce o tom, co je to Litecoin

Se vzestupem na trh specializovaných ASIC pro Bitcoin, je pravděpodobné, že po ASIC minerech, které mají být vyvinuty pro Litecoin bude tato měna široce používána. Litecoin je svobodný software, který je šířen pod licencí MIT/X11, která vám dává možnost, upravovat a kopírovat software a distribuci podle vlastního uvážení. Můžete dělat modifikované kopie softwaru (altcoiny, které jsou navázané na Litecoin) Software je propuštěn v transparentním procesu, který umožňuje nezávislé ověřování binárních souborů a jejich zdrojovému kódu.

Hodnota Litecoin jako měny

Důvod si myslet, že hodnota LTC poroste je díky komunitě, která za ním stojí. Pro růst hodnoty je důležité, aby se začali rozvíjet peněženky, takže bude snažší i pro méně zkušené uživatele kupovat a prodávat LTC. Nicméně proto je potřeba více vokální vývojářů, kteří se budou snažit rozvíjet peněženky. Pro další vývoj litecoin kurzu bude rozhodující i počet různý služeb, zboží, které půjde za Litecoin koupit. Nicméně vše je teprve na začátku a je třeba této šance využít