xtb
Letní kurz Tradingu u XTB  
75% CFD účtů je ztrátových
xtbCena Zlata

Cena Zlata

Aktuální graf a vývoj ceny Zlata.

Zlato » cena

Komodity Zlato
Cena Zlata k $
Kde koupit:
Zlato dnes:
Klouzavé průměry:
Poslední aktualizace:
Jak obchodovat: Nemáte dostatečný kapitál pro koupení Zlata? Víte, že můžete obchodovat CFDs na komodity na finační páku až 1:20 i s malým kapitálem od 10 USD a výdělávat tak na pohybu kurzu Zlata. Pomocí CFDs můžete spekulovat i na pokles ceny. Dozvědět se více co je to finanční páka. Nebo se rovnou podívete na srovnání komoditních CFDs brokerů v ČR
Kde obchodovat:

LETNÍ (ONLINE) KURZ TRADINGU

77% CFD účtů je ztrátových

Často kladené otázky ohledně Zlata (FAQ)

Níže naleznete výčet nejvíce kladených otázek. Pro zobrazení odpovědi stačí rozkliknout příslušné pole.

Zlato můžete koupit prostřednictvím mnoho obchodníků, můžete si vybrat jestli si koupíte surové zlato, zlaté mince, slitky atd. Pokud ovšem nemáte dostatečný kapitál a stále si chcete vyzkoušet obchodování se zlatem, můžete tak udělat prostřednitvím CFDs kontraktů. Jak obchodovat komodity.
Prostřednictvím CFDs kontraktů na zlato, lze spekulovat jak na vzestup tak i na pokles ceny Zlata. Díky obchodování na finační páku přitom může investor s relativně malým kapitálem kontrolovat „balík“ zlata o několikanásobně větší hodnotě (finanční páka) a profitovat tak i na malých výkyvech ceny. Jak funguje obchodování s CFD.

Ano, pomocí CFDs kontraktů můžete spekulovat i na pokles, propad ceny Zlata. Jednuše zadáte příkaz SELL. Vše si můžete vyzkoušet i v Demo účtu u jednotlivých brokerů, které je nabízejí zdarma. Podívejte se na celkové srovnání brokerů.

Bohužel, přesnou cenu zlata predikovat nelze, záleží na mnoha faktorech, proto je to v podstatě nemožné. Ale například pomocí technické anylýzy grafu Zlata, lze alespoň orientačně předpovědět další vývoj pohybu ceny na několik hodin až dní dopředu, pokud zlato neovlivní nějaké geopolitické, či další události. Podívejte se na technickou anazlýzu, která se skládá s 24 indikátorů. Technická analýza

ZLATO » Graf, vývoj ceny a technická analýza


Vysvětlivka: Využítí technické analýzy nám může upřesnit budoucí vývoj směru ceny Zlata. Tento nástroj slouží především k hrubému odhadu vývoje směru a růstu této komodity, skládá se z 24 indikátorů technické analýzy. Jedná se tedy o pokročilý nástroj, který zobrazuje hodnocení (rating BUY nebo SELL) na základě technických ukazatelů. Hodnocení jsou zobrazena v reálném čase a to na škále od 1 minuty až po 1 měsíc.
Upozorňujeme: že tento nástroj umožňuje pouze hrubý a orientační odhad predikce vývoje směru ceny zlata, rozhodně nedoporučujeme obchodovat, nebo nakupovat komodity, podle tohoto nástroje, jelikož cena a vývoj komodit je ovlivněna dalšími mnoha faktory například fundamentálními zprávami z celého světa, geopolitickými událostmi a dalšími riziky, které nikdo nemůže předikovat dopředu a které tento nástroj pochopitelně nezahrňuje ve svém hodnocení vývoje směru pohybu ceny komodit.
Podívejte se Jak funguje technická analýza


Cena Zlata je zobrazena v USD (americké dolary). Najdete zde vývoje ceny Zlata na burze za několik měsícu až let. Jednotlivé "svíčky" (candlesticks) na grafu, označují aktuální cenu Zlata na danné burze. Denní svíčka označuje minimální a maximální kurz zlata za dnešní den. Vývoj kurzu si můžete prohlédnout na 5 minutových grafech, až po roční grafy.

ZLATO » Historické ceny

LETNÍ (ONLINE) KURZ TRADINGU

77% CFD účtů je ztrátových