xtb
Začněte obchodovat  
77% CFD účtů je ztrátových
xtb

Cena stříbra

Cena stříbra

Aktuální graf a vývoj ceny

Stříbro » cena

Komodity Stříbro
Cena Stříbra k $
Kde koupit:
Stříbro dnes:
Klouzavé průměry:
Poslední aktualizace:
Jak obchodovat: Nemáte dostatečný kapitál pro koupení Stříbra? Víte, že můžete obchodovat CFDs na komodity na finační páku až 1:20 i s malým kapitálem od 10 USD a výdělávat tak na pohybu kurzu Stříbra. Pomocí CFDs můžete spekulovat i na pokles ceny. Dozvědět se více co je to finanční páka. Nebo se rovnou podívete na srovnání komoditních CFDs brokerů v ČR
Kde obchodovat:

Vzdělávání zdarma u XTB

77% CFD účtů je ztrátových

Často kladené otázky ohledně Stříbra (FAQ)

Níže naleznete výčet nejvíce kladených otázek. Pro zobrazení odpovědi stačí rozkliknout příslušné pole.

Stříbro můžete koupit prostřednictvím mnoho obchodníků, můžete si vybrat jestli si koupíte surové Stříbro, zlaté mince, slitky atd. Pokud ovšem nemáte dostatečný kapitál a stále si chcete vyzkoušet obchodování se zlatem, můžete tak udělat prostřednitvím CFDs kontraktů. Jak obchodovat komodity.
Prostřednictvím CFDs kontraktů na Stříbro, lze spekulovat jak na vzestup tak i na pokles ceny Stříbra. Díky obchodování na finační páku přitom může investor s relativně malým kapitálem kontrolovat „balík“ Stříbra o několikanásobně větší hodnotě (finanční páka) a profitovat tak i na malých výkyvech ceny. Jak funguje obchodování s CFD.

Ano, pomocí CFDs kontraktů můžete spekulovat i na pokles, propad ceny Stříbra. Jednuše zadáte příkaz SELL. Vše si můžete vyzkoušet i v Demo účtu u jednotlivých brokerů, které je nabízejí zdarma. Podívejte se na celkové srovnání brokerů.

Bohužel, přesnou cenu Stříbra predikovat nelze, záleží na mnoha faktorech, proto je to v podstatě nemožné. Ale například pomocí technické anylýzy grafu Stříbra, lze alespoň orientačně předpovědět další vývoj pohybu ceny na několik hodin až dní dopředu, pokud Stříbro neovlivní nějaké geopolitické, či další události. Podívejte se na technickou anazlýzu, která se skládá s 24 indikátorů. Technická analýza

STŘÍBRO » Graf, vývoj ceny a technická analýza


Vysvětlivka: Využítí technické analýzy nám může upřesnit budoucí vývoj směru ceny Stříbra. Tento nástroj slouží především k hrubému odhadu vývoje směru a růstu této komodity, skládá se z 24 indikátorů technické analýzy. Jedná se tedy o pokročilý nástroj, který zobrazuje hodnocení (rating BUY nebo SELL) na základě technických ukazatelů. Hodnocení jsou zobrazena v reálném čase a to na škále od 1 minuty až po 1 měsíc.
Upozorňujeme: že tento nástroj umožňuje pouze hrubý a orientační odhad predikce vývoje směru ceny Stříbra, rozhodně nedoporučujeme obchodovat, nebo nakupovat komodity, podle tohoto nástroje, jelikož cena a vývoj komodit je ovlivněna dalšími mnoha faktory například fundamentálními zprávami z celého světa, geopolitickými událostmi a dalšími riziky, které nikdo nemůže předikovat dopředu a které tento nástroj pochopitelně nezahrňuje ve svém hodnocení vývoje směru pohybu ceny komodit.
Podívejte se Jak funguje technická analýza


Cena Stříbra je zobrazena v USD (americké dolary). Najdete zde vývoje ceny Stříbra na burze za několik měsícu až let. Jednotlivé "svíčky" (candlesticks) na grafu, označují aktuální cenu Stříbra na danné burze. Denní svíčka označuje minimální a maximální kurz Stříbra za dnešní den. Vývoj kurzu si můžete prohlédnout na 5 minutových grafech, až po roční grafy.

STŘÍBRO » Historické ceny

Vzdělávání zdarma u XTB

77% CFD účtů je ztrátových