Cena RBOB Gasoline

Cena RBOB Gasoline

Aktuální graf a vývoj ceny na burze

Cena Benzínu RBOB na burze v USA za 1 Galon

Cena dnes:

Obchodovat CFD nebo koupit ETF na komodity u eToro
76% CFDs účtů je ztrátových


Cena RBOB benzínu na burze v USA online je udávána v dolarech. Historický vývoj ceny RBOB benzínu za posledních asi 8 let. Jednotlivé "svíčky" na grafech reprezentují aktuální cenu RBOB benzínu. Díky stopce na grafu je možné vidět minimální a maximální hodnotu ceny. Vývoj ceny můžete sledovat na grafech s různými časovými obdobími, a to od pětiminutových grafů až po roční.

Grafy zobrazují detailní vývoj ceny komodity RBOB benzín v objemu jednoho galonu a jsou vyjádřeny v USD.

Jaké faktory mohou ovlivnit cenu benzínu RBOB?

Jedním z hlavních faktorů je cena ropy, protože benzín se vyrábí z ropy. Pokud cena ropy roste, může to způsobit zvýšení ceny benzínu. Vysoká poptávka a omezená nabídka mohou vést také k růstu cen.

Mkroekonomické faktory, jako je inflace, směnné kurzy a stav ekonomiky, mohou mít také dopady na ceny benzínu. Cena benzínu RBOB na burze je tedy výsledkem komplexního mixu těchto faktorů.


Upozornění: Tento web poskytuje informace o cenách, hodnotách a kurzech různých aktiv, včetně komodit, ale je třeba mít na paměti, že tyto údaje jsou pouze informativní povahy a neměly by sloužit k ovlivňování rozhodování investorů. Je důležité si uvědomit, že finanční produkty, jako jsou kryptoměny, akcie, komodity a CFD kontrakty, jsou spojeny s vysokým rizikem a mohou způsobit ztrátu všech investovaných prostředků. Obchodování s rozdílovými smlouvami (CFD) může mít za následek finanční ztráty, až 70-90% malých investorů takové ztráty utrpí. Je důležité pečlivě zvážit, zda máte dostatečné znalosti o fungování těchto finančních produktů a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty finančních prostředků.