Jak lze vydělat na binárních opcích?

Obchodování binárních opcí se může stát do budoucna velmi populární a může sloužit i jako pravidelný výdělek. Proto jsme se pokusili napsat několik tipů, které mohou každému začátečníkovi pomoci a snad trochu odpoví na otázku, **jak dlouhodobě vydělávat na binárních opcích

Pro nové obchodníky nemusí být tak složité se naučit používat obchodní platformu a jakmile se dále naučí vybírat správné instrumenty, expirační dobu a směr aktiva, tak můžete být i dlouhodobě ziskový. Obchodníci obvykle pracují z pohodlí svého domova, kanceláře a řídí své obchody s pomocí několika různých nástrojů – zejména analyzují grafy v MetaTrader 4 + doplňky, používají Ekonomické kalendáře a tak dále. Důležité je, i zaměřit se na aktiva, která vám vyhovují.

Zatímco každé aktivum je jiné, tak rozmezí nabízených aktiv dává obchodníkům s binárními opcemi schopnost, obchodovat mnoho aktiv najednou a využít každého obchodu a trhu naplno – což, ale ne každý zvládne a tak to pro něj žádná výhoda není, obchodovat více aktiv současně je už opravdu spíše pro pokročilé obchodníky, kteří používají třeba i více monitorů a brokerů. Proto se tomu vyhýbejte.

Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku.

Akcie bez poplatku
79% CFDs účtů je ztrátových

Tipy pro výdělek na binárních opcích

Existuje mnoho způsobů, jak uspět v obchodování binárních opcí. Zde jsou 4 základní tipy pro obchodování binárních opcí, které vám mohou pomoci. Pomatujte si, že ne všichni obchodníci budou ochotní podělit se o svá tajemství úspěchu a že neexistuje žádná univerzální strategie, která funguje všem, proto se vyhněte nakupování různých strategií, které buď to nefungují vůbec, a nebo pouze krátkodobě, obchodování je jen na Vás!

Tip č. 1 - Vyberte si brokera s vysokou návratností investice, s výhodnými bonusy

Ještě předtím, než uskutečníte svůj první obchod, ujistěte se, že jste si vybrali kvalitního brokera. Ujistěte se, že jste prozkoumali všechny různé online brokery s binárními opcemi a našli jste brokera s obchodní platformou zdarma, bez zbytečných poplatku (za výběr, za vklad), s velkým množstvím aktiv a trhů, ze kterých lze vybírat a s vysokou návratností u vašich obchodů. Pomatujte si, že minimální % návratnosti obchodů, je alespoň 80%, aby se vám to při úspěšných obchodech dlouhodobě vyplácelo. ¨

Na druhou stranu, dávejte si pozor, pokud nějaký broker nabízí na klasických opcích 90% a více procent, takový broker buď to nemá regulace, nebo je to tkz: One man Show. Uvědomte si, že broker musí na něčem vydělávat, aby mohl platit zaměstnance, vyplácet zisky, být regulovaný a platit potřebné licence na obchodní platformu atd.

Tip č. 2 – Zkuste obchodovat spíše „dlouhodobější“ opce

Existuje mnoho různých druhů opcí, na které se můžete zaměřit – minutové, pětiminutové nebo hodinové, ale i s mnohem delší expirací. Který druh opcí si vyberete záleží na tom, zda-li chcete vydělávat peníze rychle nebo pomalu. Nicméně jelikož je většinou velmi obtížné určit, ba skoro nemožné jak budou trhy reagovat v rozmezí jedné minuty, nebo 5 minut, tak se ujistěte, že obchodujete na platformě, která vám umožňuje nakupovat i hodinové opce, případně 15 minutové opce. Hodinové opce vám poskytují větší flexibilitu něž ostatní druhy opcí - Můžete je případně odprodat, nebo prodloužit.

Tip č. 3 - Čtěte nejnovější zprávy, používejte Ekonomický kalendář událostí

Naučte se používat Ekonomický kalendář, neobchodujte aktivum při před vyhlašováním důležitých zpráv. Nikdo neví jak takové události dopadnou a kurz aktiva se tak může velice rychle změnit jakkoliv. Lidé, kteří používají Ekonomický kalendář, vědí jaké důležité události se budou dít na daném aktivu a dokáží tak přibližně předpovědět reakci trhů - základ jakéhokoliv dobrého obchodu s binárními opcemi. Binární opce se tak nejlépe obchodují při nižší volatilitě, než při vyhlašování důležitých zpráv, kde směr daného aktiva může krátkodobě kolísat i stoupat.

Tip č. 4 - Naplánujte si rozvrh obchodování

Vydělávání pomocí binárních opcí není určitě nic jednoduchého, proto si každý obchod dostatečně naplánujte, abyste jste dosáhli úspěšnosti obchodů alespoň 60 -70%. Právě dlouhodobá úspěšnost vašich obchodů je velice důležitá pro dlouhodobý a pravidelný výdělek z binárních opcí. Pokud nedosahujete takové úspěšnosti ani na demo účtu, určitě není vhodné přecházet na reálný účet.


Příklady výdělku na binárních opcích Binární opce výdělek