Jak lze vydělat na binárních opcích?

Obchodování binárních opcí se může stát do budoucna velmi populární a může sloužit i jako pravidelný výdělek. Proto jsme se pokusili napsat několik tipů, které mohou každému začátečníkovi pomoci a snad trochu odpoví na otázku, **jak dlouhodobě vydělávat na binárních opcích

Pro nové obchodníky nemusí být tak složité se naučit používat obchodní platformu a jakmile se dále naučí vybírat správné instrumenty, expirační dobu a směr aktiva, tak můžete být i dlouhodobě ziskový. Obchodníci obvykle pracují z pohodlí svého domova, kanceláře a řídí své obchody s pomocí několika různých nástrojů – zejména analyzují grafy v MetaTrader 4 + doplňky, používají Ekonomické kalendáře a tak dále. Důležité je, i zaměřit se na aktiva, která vám vyhovují.

Zatímco každé aktivum je jiné, tak rozmezí nabízených aktiv dává obchodníkům s binárními opcemi schopnost, obchodovat mnoho aktiv najednou a využít každého obchodu a trhu naplno – což, ale ne každý zvládne a tak to pro něj žádná výhoda není, obchodovat více aktiv současně je už opravdu spíše pro pokročilé obchodníky, kteří používají třeba i více monitorů a brokerů. Proto se tomu vyhýbejte.

Evropský regulační úřad ESMA zakázal od 02.07.2018 v Evropské unii binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku.

Tipy pro výdělek na binárních opcích

Existuje mnoho způsobů, jak uspět v obchodování binárních opcí. Zde jsou 4 základní tipy pro obchodování binárních opcí, které vám mohou pomoci. Pomatujte si, že ne všichni obchodníci budou ochotní podělit se o svá tajemství úspěchu a že neexistuje žádná univerzální strategie, která funguje všem, proto se vyhněte nakupování různých strategií, které buď to nefungují vůbec, a nebo pouze krátkodobě, obchodování je jen na Vás!

Tip č. 1 - Vyberte si brokera s vysokou návratností investice, s výhodnými bonusy

Ještě předtím, než uskutečníte svůj první obchod, ujistěte se, že jste si vybrali kvalitního brokera. Ujistěte se, že jste prozkoumali všechny různé online brokery s binárními opcemi a našli jste brokera s obchodní platformou zdarma, bez zbytečných poplatku (za výběr, za vklad), s velkým množstvím aktiv a trhů, ze kterých lze vybírat a s vysokou návratností u vašich obchodů. Pomatujte si, že minimální % návratnosti obchodů, je alespoň 80%, aby se vám to při úspěšných obchodech dlouhodobě vyplácelo. ¨

Na druhou stranu, dávejte si pozor, pokud nějaký broker nabízí na klasických opcích 90% a více procent, takový broker buď to nemá regulace, nebo je to tkz: One man Show. Uvědomte si, že broker musí na něčem vydělávat, aby mohl platit zaměstnance, vyplácet zisky, být regulovaný a platit potřebné licence na obchodní platformu atd.

Tip č. 2 – Zkuste obchodovat spíše „dlouhodobější“ opce

Existuje mnoho různých druhů opcí, na které se můžete zaměřit – minutové, pětiminutové nebo hodinové, ale i s mnohem delší expirací. Který druh opcí si vyberete záleží na tom, zda-li chcete vydělávat peníze rychle nebo pomalu. Nicméně jelikož je většinou velmi obtížné určit, ba skoro nemožné jak budou trhy reagovat v rozmezí jedné minuty, nebo 5 minut, tak se ujistěte, že obchodujete na platformě, která vám umožňuje nakupovat i hodinové opce, případně 15 minutové opce. Hodinové opce vám poskytují větší flexibilitu něž ostatní druhy opcí - Můžete je případně odprodat, nebo prodloužit.

Tip č. 3 - Čtěte nejnovější zprávy, používejte Ekonomický kalendář událostí

Naučte se používat Ekonomický kalendář, neobchodujte aktivum při před vyhlašováním důležitých zpráv. Nikdo neví jak takové události dopadnou a kurz aktiva se tak může velice rychle změnit jakkoliv. Lidé, kteří používají Ekonomický kalendář, vědí jaké důležité události se budou dít na daném aktivu a dokáží tak přibližně předpovědět reakci trhů - základ jakéhokoliv dobrého obchodu s binárními opcemi. Binární opce se tak nejlépe obchodují při nižší volatilitě, než při vyhlašování důležitých zpráv, kde směr daného aktiva může krátkodobě kolísat i stoupat.

Tip č. 4 - Naplánujte si rozvrh obchodování

Vydělávání pomocí binárních opcí není určitě nic jednoduchého, proto si každý obchod dostatečně naplánujte, abyste jste dosáhli úspěšnosti obchodů alespoň 60 -70%. Právě dlouhodobá úspěšnost vašich obchodů je velice důležitá pro dlouhodobý a pravidelný výdělek z binárních opcí. Pokud nedosahujete takové úspěšnosti ani na demo účtu, určitě není vhodné přecházet na reálný účet.


Příklady výdělku na binárních opcích Binární opce výdělek