Jak si přivydělat nejen na internetu (online)?

Chodíte do práce, ale z nějakého důvodu vám mzda či plat nestačí? Je zbytečné psát hraběcí rady typu – najděte si lépe placenou práci. Ze spousty důvodů to nemusí být proveditelné, a pokud by to bylo tak snadné, nebylo by chudoby. Takže nezbývá než si najít brigádu, kterou můžete dělat nejlépe po práci a ještě lépe pokud to půjde z domova. Protože přijít z práce a rovnou letět na směnu za kasou do supermarketu, nemusí být z mnoha důvodů proveditelné.

OnlyFans

OnlyFans je platforma, kde za platební bránou poskytujete vlastní videa a fotky. Máte-li něco, co by mohlo zajímat lidi, a myslíte si, že obsah vašich fotek a videí je tak kvalitní, že stojí za něj platit, pak si založte účet a pusťte se do toho. Můžete vydělávat slušné částky. Potřeba je ale začít hledat fanoušky na sociálních sítích a tzv. tasery dávat i na Instagram, Facebook a Twitter. Tito fanoušci pak budou chtít vidět vše, komunikovat s vámi a právě za to budou ochotni platit. Na OnlyFans se hojně vyskytuje lechtivý obsah, ale nenechte se odradit, je zde spousta účtů, kde jsou videa a fotky zcela v pořádku.

Copywriting

Máte básnické střevo, baví vás psát a umíte dobře vyjádřit myšlenku? Začněte psát texty na jakékoliv téma a pak je poskytnout k prodeji. Základem úspěchu je poutavý styl psaní dodržení stylistických pravidel a dobře zvládnutou gramatiku vašeho rodného jazyka. Psaní zabere hodně času, ale jsou platformy, kde své texty nabídnete k prodeji nebo navážete spolupráci s internetovým magazínem a budete mít pravidelný přísun práce za smluvených podmínek.

Darování plazmy

Darování plazmy znamená 700 korun v hotovosti jednou za 14 dní za půl hodiny sezení na křesle. Podmínkou je plné zdraví, dobrá snášenlivost jehel a odběru krve. Ve větších městech je spousta odběrových míst, kde vás, v případě splnění podmínek pro dárce, přijmou s otevřenou náručí. Kromě vydělaných peněz, vás bude hřát i vědomí, že děláte dobrou věc. Pokud by se vám nelíbil pocit, že si za takovou věc necháváte platit, vězte, že plazmu prodáváte farmaceutickým společnostem, které ji pak dále zpeněží ve formě léků. Ty léky pak pomohou bez ohledu na to, zda jste si a plazmu nechali zaplatit nebo ji darovali zadarmo.

Výuková videa

Umíte něco, co se dá učit online? Pokud umíte trochu programovat nebo třeba péct chleba, umíte matematiku nebo rozumíte fyzice a umíte to vysvětlit, natáčejte výuková videa a poskytněte je na YouTube, výše uvedený OnlyFans nebo si založte blog a popisujte svoje zkušenosti a sdílejte návody. Pokud budou vaše aktivity kvalitní, můžete začít s monetarizací videí a vaší tvorby pomocí reklam Adsense na YouTube, placenými reklamními bannery, merchandisingem nebo sponzorovanou spoluprací.

Na co si dát pozor

Najít dobrou práci, která se dá dělat po večerech z domova je snem snad každého, kdo potřebuje vydělat peníze navíc, proto se snadno může chytit do pasti podvodníkům. Dejte si pozor na inzeráty, které nabízí rozesílání reklamních předmětů. Většinou jde o to, že si ty předměty musíte od nich koupit a posléze je prodat, abyste vydělali slibované peníze. Případné kupující musíte samozřejmě najít sami. Pokud nemáte opravdu dobrý obchodní talent, nepouštějte se do toho, protože místo abyste vydělali – proděláte. Vrátit materiály a získat zpět své peníze je pak téměř nemožné.

Kde obchodovat
Reálné akcie a ETF
Nízké poplatky
Česká zákaznická podpora. Více než 5200 instrumentů k obchodování. Denní webináře a zprávy z trhů pro klienty.
4,5 rating
4.5
79% CFDs účtů je ztrátových
Reálné akcie a kryptoměny
Nízký minimální vklad 100 USD
Možnost kopírování obchodů. Denní webináře a zprávy z trhů pro klienty.
4,3 rating
4.3
81% CFDs účtů retailových je ztrátových
© Copyright 2023 ForexSrovnávač.cz