Francouzské akcie

- Akciový index CAC 40 je hlavní akciový index Pařížské burzy, který převzal své jméno dle původního mechanického systému (Cotation Assistée en Continu) pařížské burzy. Pařížská burza je známá jako Euronext Paris. Jeho „výkon“ úzce koreluje s vývoji na trhu jako celku. Tento akciový index je složen ze 40 největších, nejvýznamnějších a nejvíce likvidních akcií kotovaných na Euronext Paris vybraných z top 100 společností dle tržní kapitalizace a obratu. Podobně jako je akciový index S&P 500 pod souborem S&P 3000, tak je akciový index CAC 40 pod souborem většího SBF 250 ( Societe de Bourse Francais).

Index cac 40 francouzské burzy

Futures indexu CAC 40, který se skládá z 40 největších akcií francouzského trhu.

Francouzská burza - seznam akcií

Aktuální dnešní kurzy Francouzských akcií na burze v Paříži. Seznam akcií na Francouzské burze (Hlavní index CAC40). Řazeno dle nejvýšší ceny. Po rozklinutí přejdete na detail jednotlivé akcie - kde najde (aktuální ceny, grafy, dividendy, historické ceny a další informace jednotlivých akcií)


Kalkulačka


Všechny údaje jsou počítány středovým kurzem, které nejsou dostupné běžným spotřebitelům a slouží pouze pro informační účely.
eToro
Začněte obchodovat 
75% CFD účtů utrpí finační ztrátu
eToro