Francouzské akcie

Seznam francouzských akcií: Aktuální ceny Francouzských akcií, které se obchodují na burze v Paříži v přehledné tabulce. Seznam akcií na Francouzské burze (Hlavní indexy CAC40, CAC All Shares). Řazeno dle tržní kapitalizace. Po rozkliknutí přejdete na detail jednotlivé společnosti - kde najde aktuální ceny akcií, dlouhodobé grafy, dividendy a další informace o jednotlivých společnostech ve Francii.

🔎 Počet společností: 100+
📊 Akciové indexy: CAC 40, CAC All Shares
🔔 Francouzská Burza: Pařížská burza - Bourse de Paris
⌛ Poslední aktualizace:


Kde koupit Francouzské akcie?

Našli jsme několik možností, kde lze koupit Francouzské akcie. Mezi nejznámější online brokery, pro investice do francouzského akciového trhu patří například XTB nebo eToro, které umožňují nakoupit nebo prodat jednotlivé akcie nebo ETF. Porovnali jsme jejich nabídku francouzských akcií.

Broker Počet akcií Minimální vklad USD ETF Link
etoro logo eToro 99 100 ANO Přejít na etoro
xtb logo XTB 148 5 ANO Přejít na XTB

Mezi největší a nejlepší Francouzské akcie patří dlouhodobě společnosti jako LVMH Moët Hennessy - Louis Vuitton, L'Oréal, Hermès TotalEnergies nebo Christian Dior, které jsou zároveň v první desítce žebříčku podle tržní kapitalizace.

Ceny francouzských akcií se mohou pohybovat v závislosti na mnoha faktorech, jako jsou hospodářské výsledky společností, celkový stav trhu, politická a ekonomická situace ve Francii a ve světě a další.

Investování do akcií je vždy spojeno s rizikem a je důležité provést důkladný výzkum a zhodnotit všechna rizika a možnosti, než se rozhodnete investovat.

Logo eToro
Nabídka Detaily
Minimální vklad 1000 Kč
Akcie a ETF Dostupné
Demo učet Zdarma
Vzdělávání Zdarma
Kopírování investorů Možné
Ochrana pojištění až do výše 1 milionu EUR ve spolupráci s Lloyd's of London. eToro je regulováno několika regulačními autoritami, včetně CySEC a FCA
Varování ohledně rizik: 51% účtů CFD retailových klientů přichází o peníze.