Ruské akcie, aktuální ceny, kde koupit?

Aktuální ceny Ruských akcií na Moskevské burze cenných papírů (MOEX). Seznam akcií na MOEX, řazeno dle tržní kapitalizace. Po kliknutí na detail společnosti se zobrazí další informace jako aktuální ceny akcií, grafy, dividendy, historické ceny a další informace o dané společnosti. Ruský akciový trh je známý svým energetickým sektorem, těžbou surovin a rychlým rozvojem technologických společností.

Ruská burza (MOEX) je hlavním akciovým trhem, na kterém se obchodují všechny tyto společnosti. MOEX Index, který představuje hlavní akciový index, zahrnuje největší společnosti na ruském akciovém trhu.

🔎 Počet akcií: +200
📊 Burzovní indexy: MOEX Index, RTS Index
🔔 Ruská burza: Moskevská burza cenných papírů (MOEX)
🕒 Otevírací hodiny: 9:30 - 19:00 MSK
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit Ruské akcie?

Investoři mohou nakupovat Ruské akcie přímo nebo prostřednictvím ETF. Pro nákup Ruských akcií je nutné otevřít účet u brokera, například u XTB nebo eToro. Jakmile je váš účet otevřen, můžete začít obchodovat s Ruskými akciemi.

Broker Počet akcií Minimální vklad CZK ETF
etoro logoPřejít na eToro +10 2000 Ano
xtb logo Přejít na XTB +15 1500 Ano

Ruský akciový trh nabízí investiční příležitosti v sektorech jako jsou energetika, finanční služby a telekomunikace. Trh je známý svým potenciálem pro růst a rozvoj.

Mezi největší ruské společnosti patří například akcie Gazprom, Sberbank a Lukoil, které se také řadí mezi největší společnosti podle tržní kapitalizace v Rusku.

MOEX Index a RTS Index jsou hlavními akciovými indexy, skládající se z největších a nejlikvidnějších společností obchodovaných na MOEX. Jsou hlavními ukazateli pro hodnocení výkonnosti ruského akciového trhu.

Ruské akcie jsou atraktivní díky bohatým přírodním zdrojům země a rychle se rozvíjejícím trhem, což přitahuje mnoho mezinárodních i domácích investorů.

Logo eToro
Nabídka Detaily
Minimální vklad 1000 Kč
Akcie a ETF Dostupné
Demo učet Zdarma
Vzdělávání Zdarma
Kopírování investorů Možné
Ochrana pojištění až do výše 1 milionu EUR ve spolupráci s Lloyd's of London. eToro je regulováno několika regulačními autoritami, včetně CySEC a FCA
Varování ohledně rizik: 51% účtů CFD retailových klientů přichází o peníze.