Čínské akcie

Seznam Čínských akcií: Čínské akcie jsou obvykle společnosti, které jsou obchodovány na čínských a hongkongských burzách nebo mají své sídlo v Číně. V tabulce níže je seznam více než 100 největších veřejně obchodovaných čínských společností. Kliknutím na konkrétní akcii se dostanete na stránku s podrobnostmi, jako jsou aktuální ceny, grafy, dividendy, historické ceny a další informace o dané společnosti. Akcie jsou řazeny dle tržní kapitalizace a data jsou zpožděny o 15 minut.

🔎 Počet společností: 250+
📊 Akciové indexy: Shanghai Composite Index, Hang Seng Index
🔔 Čínská Burza: Šanghajská burza
🕒 Obchodní hodiny: Pondělí - Pátek: 9:30-11:30; 13:00-15:30
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit Čínské akcie?

Čínské akcie je možné koupit na několika online platformách, včetně online brokerů jako XTB nebo eToro, kteří umožňují investovat do čínských akcií ve formě ADR na amerických burzách, nebo přímo na burze v Hong kongu. Tyto platformy umožňují obchodovat s jednotlivými akciemi, ADRs a ETF. Pro srovnání nabídek jsme zkontrolovali počet Čínských akcií dostupných na těchto platformách.

Broker Počet akcií Minimální vklad USD ETF Link
etoro logo eToro + 135 100 ANO Přejít na etoro
xtb logo XTB + 10 5 ANO Přejít na XTB
Ceny čínských akcií se mohou různit závisle na mnoha faktorech, jako jsou hospodářské výsledky společností, stav trhu, politická a ekonomická situace jak v Číně, tak i celosvětově. Investování do akcií přináší riziko a je důležité provést pečlivý výzkum a zhodnotit všechna rizika a příležitosti před rozhodnutím o investici.

Investovat do reálných akcií s 0% poplatky

Vysvětlivka: Kromě obchodování a tradingu s CFD kontrakty, máte také možnost u těchto brokerů nakupovat a vlastnit skutečné akcie a přijímat tak například i dividendy a jste i ze zákona pojištění proti úpadku těchto společností.