Irské akcie a největší společnosti v Irsku

Seznam Irských akcií na burze: Aktuální dnešní kurzy Irských akcií na Irské burze cenných papírů. Seznam největších Irských společností, které se veřejně obchodují na burze. Po kliknutí na detail společnosti se zobrazí další informace jako aktuální ceny akcií, grafy, dividendy, historické ceny a další informace o dané společnosti. Irský akciový trh nabízí široký výběr sektorů a průmyslových odvětví, což odráží různorodost a dynamiku irské ekonomiky.

🔎 Počet akcií: 20+
📊 Burzovní indexy: ISEQ
🔔 Irská burza: Irská burza cenných papírů - ISE
🕒 Otevírací hodiny: 8:00 - 16:30
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit Irské akcie?

Pro nákup Irských akcií je potřeba otevřít si účet u brokera, který nabízí přístup k různým typům cenných papírů, včetně akcií a ETF obchodovaných na Irské burze cenných papírů. Některými z nejpopulárnějších brokerů pro Irské akcie jsou například XTB a eToro.

Broker Počet akcií Minimální vklad EUR ETF
etoro logoPřejít na eToro +16 200 Ano
xtb logo Přejít na XTB +15 100 Ano

Irský trh s akciemi je oživený a nabízí různorodé investiční možnosti. Mezi významné irské společnosti patří Ryanair, Kerry Group, CRH plc a AIB Group, které jsou příkladem dynamiky a růstu irského ekonomického sektoru.

V tabulce najdete Irské akcie a největší Irské společnosti, které se veřejně obchodují na burze. Index irské burzy cenných papírů se nazývá (ISEQ) a je to hlavní burzovní index v Irsku, index sleduje výkonnost všech společností kótovaných na irské burze cenných papírů. Hodnota indexu ISEQ byla 1000 bodů ke 4. lednu 1988.
Logo eToro
Nabídka Detaily
Minimální vklad 1000 Kč
Akcie a ETF Dostupné
Demo učet Zdarma
Vzdělávání Zdarma
Kopírování investorů Možné
Ochrana pojištění až do výše 1 milionu EUR ve spolupráci s Lloyd's of London. eToro je regulováno několika regulačními autoritami, včetně CySEC a FCA
Varování ohledně rizik: 51% účtů CFD retailových klientů přichází o peníze.