Irské akcie a největší společnosti v Irsku

Seznam Irských akcií na burze: Aktuální dnešní kurzy Irských akcií na Irské burze cenných papírů. Seznam největších Irských společností, které se veřejně obchodují na burze. Po kliknutí na detail společnosti se zobrazí další informace jako aktuální ceny akcií, grafy, dividendy, historické ceny a další informace o dané společnosti. Irský akciový trh nabízí široký výběr sektorů a průmyslových odvětví, což odráží různorodost a dynamiku irské ekonomiky.

🔎 Počet akcií: 20+
📊 Burzovní indexy: ISEQ
🔔 Irská burza: Irská burza cenných papírů - ISE
🕒 Otevírací hodiny: 8:00 - 16:30
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit Irské akcie?

Pro nákup Irských akcií je potřeba otevřít si účet u brokera, který nabízí přístup k různým typům cenných papírů, včetně akcií a ETF obchodovaných na Irské burze cenných papírů. Některými z nejpopulárnějších brokerů pro Irské akcie jsou například XTB a eToro.

Broker Počet akcií Minimální vklad EUR ETF
etoro logoPřejít na eToro +16 200 Ano
xtb logo Přejít na XTB +15 100 Ano

Irský trh s akciemi je oživený a nabízí různorodé investiční možnosti. Mezi významné irské společnosti patří Ryanair, Kerry Group, CRH plc a AIB Group, které jsou příkladem dynamiky a růstu irského ekonomického sektoru.

V tabulce najdete Irské akcie a největší Irské společnosti, které se veřejně obchodují na burze. Index irské burzy cenných papírů se nazývá (ISEQ) a je to hlavní burzovní index v Irsku, index sleduje výkonnost všech společností kótovaných na irské burze cenných papírů. Hodnota indexu ISEQ byla 1000 bodů ke 4. lednu 1988.

Investovat do reálných akcií s 0% poplatky

Vysvětlivka: Kromě obchodování a tradingu s CFD kontrakty, máte také možnost u těchto brokerů nakupovat a vlastnit skutečné akcie a přijímat tak například i dividendy a jste i ze zákona pojištění proti úpadku těchto společností.