Malajsijské akcie

Seznam Malajsijských akcií na burze: Aktuální dnešní kurzy Malajsijských akcií na Burze Malajsie (Bursa Malaysia). Seznam akcií na MYX, řazeno dle tržní kapitalizace. Po kliknutí na detail společnosti se zobrazí další informace jako aktuální ceny akcií, grafy, dividendy, historické ceny a další informace o dané společnosti. Malajsijský akciový trh je známý svou diverzifikací, silným průmyslem a rostoucím finančním sektorem.

Malajsijská burza (Bursa Malaysia) je hlavním akciovým trhem, na kterém se obchodují všechny tyto společnosti. KLCI (Kuala Lumpur Composite Index), který představuje hlavní akciový index, zahrnuje největší společnosti na malajsijském akciovém trhu.

🔎 Počet akcií: +150
📊 Burzovní indexy: KLCI, FTSE Bursa Malaysia
🔔 Malajsijská burza: Burza Malajsie (Bursa Malaysia)
🕒 Otevírací hodiny: 9:00 - 17:00 MYT
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit Malajsijské akcie?

Investoři mohou nakupovat Malajsijské akcie přímo nebo prostřednictvím ETF. Pro nákup Malajsijských akcií je nutné otevřít účet u brokera, například u XTB nebo eToro. Jakmile je váš účet otevřen, můžete začít obchodovat s Malajsijskými akciemi.

Broker Počet akcií Minimální vklad CZK ETF
etoro logoPřejít na eToro +25 2000 Ano
xtb logo Přejít na XTB +20 1500 Ano

Malajsijský akciový trh nabízí investiční příležitosti v různých sektorech, včetně energetického průmyslu, finančních služeb a telekomunikací. Trh je známý svým potenciálem pro růst a rozvoj.

Mezi největší malajsijské společnosti patří například akcie Maybank, Petronas Chemicals a CIMB Group, které se také řadí mezi největší společnosti podle tržní kapitalizace v Malajsii.

KLCI (Kuala Lumpur Composite Index) je hlavní akciový index, skládající se z největších společností obchodovaných na Bursa Malaysia. Je to hlavní ukazatel pro hodnocení výkonnosti malajsijského akciového trhu.

Malajsijské akcie jsou atraktivní díky diverzifikovanému a rostoucímu hospodářství země, které nabízí široké možnosti pro investory.

Logo eToro
Nabídka Detaily
Minimální vklad 1000 Kč
Akcie a ETF Dostupné
Demo učet Zdarma
Vzdělávání Zdarma
Kopírování investorů Možné
Ochrana pojištění až do výše 1 milionu EUR ve spolupráci s Lloyd's of London. eToro je regulováno několika regulačními autoritami, včetně CySEC a FCA
Varování ohledně rizik: 51% účtů CFD retailových klientů přichází o peníze.