Finské akcie kurzy

Seznam Finských akcií na burze: Aktuální kurzy Finských akcií na burze v Helsinkách. Žebříček akcií na Finské burze - Hlavní index OMX Helsinki 25. Řazeno podle tržní kapitalizace. Po kliknutí na společnost v tabulce se zobrazí detail jednotlivé akcie - kde jsou uvedeny další informace, jako: Aktuální ceny, grafy, dividendy a další informace o jednotlivých akcií. Mezi nejlepší a zároveň největší finské akcie patří například Nokia Corporation - Finská telekomunikační společnost, KONE - Globální výrobce výtahů, Fortum - Energetická společnost se zaměřením na výrobu elektřiny nebo Stora Enso - výrobu papíru, kartonu, dřevěných produktů a bioplynu.

🔎 Počet akcií: 20+
📊 Burzovní indexy: OMX Helsinki 25
🔔 Finská burza: Nasdaq Helsinki
🕒 Otevírací hodiny: 10:00 - 18:30
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit Finské akcie?

Prvním krokem je založení účtu u brokera s co nejnižšími poplatky. Našli jsme několik brokerů, kteří umožňují nákup skutečných finských akcií a ETF. Mezi nejznámější online brokery, kteří poskytují přístup k finskému akciovému trhu, patří XTB a eToro. Tito brokeři umožňují nakupovat a prodávat jednotlivé finské akcie a ETF. Dále jsme provedli srovnání nabídky finských akcií u těchto brokerů.

Broker Počet akcií Minimální vklad USD ETF
etoro logoPřejít na eToro +5 100 Ano
xtb logo Přejít na XTB +2 5 Ano

Finský trh s akciemi je známý jako Nasdaq Helsinki. Jedná se o hlavní Finskou burzu, která sídlí v Helsinkách. Burza je součástí mezinárodní skupiny burz Nasdaq. Na této burze jsou obchodovány akcie finských společností a dalších finančních instrumentů.

Cenu finských akcií může ovlivnit několik faktorů, včetně výsledků podnikání firem, celkových podmínek na trhu a politického a ekonomického stavu nejen ve Finsku, ale i ve světě. Při investování do akcií je vždy přítomné riziko a je důležité pečlivě zhodnotit všechna rizika a příležitosti před investičním rozhodnutí.

Logo eToro
Nabídka Detaily
Minimální vklad 1000 Kč
Akcie a ETF Dostupné
Demo učet Zdarma
Vzdělávání Zdarma
Kopírování investorů Možné
Ochrana pojištění až do výše 1 milionu EUR ve spolupráci s Lloyd's of London. eToro je regulováno několika regulačními autoritami, včetně CySEC a FCA
Varování ohledně rizik: 51% účtů CFD retailových klientů přichází o peníze.