Taiwanské akcie, aktuální ceny, kde je koupit?

Se Aktuální ceny Taiwanských akcií na Taiwanské burze cenných papírů (TWSE), řazeno podle tržní kapitalizace. Po kliknutí na detail společnosti se zobrazí další informace jako aktuální ceny akcií, grafy, dividendy, historické ceny a další informace. Taiwanský akciový trh je známý svým silným technologickým sektorem, zejména ve výrobě polovodičů, a stabilním růstem.

Taiwanská burza (TWSE) je hlavním akciovým trhem, na kterém se obchodují všechny tyto společnosti. TAIEX (Taiwan Stock Exchange Index), který představuje hlavní akciový index, zahrnuje největší společnosti na taiwanském akciovém trhu.

🔎 Počet akcií: +900
📊 Burzovní indexy: TAIEX, FTSE TWSE Taiwan 50
🔔 Taiwanská burza: Taiwanská burza cenných papírů (TWSE)
🕒 Otevírací hodiny: 9:00 - 13:30 NST
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit Taiwanské akcie?

Investoři mohou nakupovat Taiwanské akcie přímo nebo prostřednictvím ETF. Pro nákup Taiwanských akcií je nutné otevřít účet u brokera, například u XTB nebo eToro. Jakmile je váš účet otevřen, můžete začít obchodovat s Taiwanskými akciemi.

Broker Počet akcií Minimální vklad CZK ETF
etoro logoPřejít na eToro +20 2000 Ano
xtb logo Přejít na XTB +30 1500 Ano

Taiwanský akciový trh nabízí investiční příležitosti především ve výrobě polovodičů a elektroniky, ale také v telekomunikacích a finančních službách. Trh je známý svou inovativností a vysokou úrovní technologického rozvoje.

Mezi největší taiwanské společnosti patří například akcie Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC), Hon Hai Precision Industry (Foxconn) a MediaTek, které se také řadí mezi největší společnosti podle tržní kapitalizace na Taiwanu.

TAIEX je hlavní akciový index, skládající se z akcií obchodovaných na TWSE. Je to hlavní ukazatel pro hodnocení výkonnosti taiwanského akciového trhu.

Taiwanské akcie jsou atraktivní díky silnému technologickému sektoru a stabilnímu hospodářskému růstu, což přitahuje mnoho mezinárodních i domácích investorů.

Logo eToro
Nabídka Detaily
Minimální vklad 1000 Kč
Akcie a ETF Dostupné
Demo učet Zdarma
Vzdělávání Zdarma
Kopírování investorů Možné
Ochrana pojištění až do výše 1 milionu EUR ve spolupráci s Lloyd's of London. eToro je regulováno několika regulačními autoritami, včetně CySEC a FCA
Varování ohledně rizik: 51% účtů CFD retailových klientů přichází o peníze.