Japonské akcie

Seznam Japonských akcií na burze: Aktuální dnešní kurzy Japonských akcií na Tokijské burze cenných papírů (TSE). Seznam akcií na TSE, řazeno dle tržní kapitalizace. Po kliknutí na detail společnosti se zobrazí další informace jako aktuální ceny akcií, grafy, dividendy, historické ceny a další informace o dané společnosti. Japonský akciový trh je známý svou stabilitou, ziskovostí a širokým spektrem technologických společností.

Tokijská burza (TSE) je největší burza v Japonsku a sedmá největší na světě. TSE je zodpovědná za regulaci japonských trhů s cennými papíry, implementaci legislativy a směrnic Agentury finančních služeb (FSA) a dohled nad dodržováním pravidel TSE všemi účastníky trhu.

Japonské akcie jsou známé svou stabilitou a ziskovostí. Země je ekonomikou poháněnou exportem a v posledních několika desetiletích dokázala stabilně růst. Japonsko je také jednou z nejrozvinutějších zemí, pokud jde o technologie

🔎 Počet akcií: +40
📊 Burzovní indexy: NIKKEI 225, TOPIX
🔔 Japonská burza: Tokijská burza cenných papírů (TSE)
🕒 Otevírací hodiny: 9:00 - 15:00 JST
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit Japonské akcie?

Investoři mohou nakupovat Japonské akcie přímo nebo prostřednictvím ETF. Pro nákup Japonských akcií je nutné otevřít účet u brokera, například u XTB nebo eToro. Jakmile je váš účet otevřen, můžete začít obchodovat s Japonskými akciemi.

Broker Počet akcií Minimální vklad CZK ETF
etoro logoPřejít na eToro +20 1000 Ano
xtb logo Přejít na XTB +10 500 Ano

Japonský akciový trh je jedním z největších a nejrozvinutějších trhů na světě, s významnými investičními příležitostmi v technologických a exportních odvětvích.

Mezi nejlepší a největší japonské společnosti patří například akcie Toyota, Sony, Honda, SoftBank, a Panasonic, které se také řadí mezi největší společnosti podle tržní kapitalizace v Japonsku.

NIKKEI 225 Index je index akciového trhu skládající se z 225 největších japonských společností na tokijské burze. Nikkei 225 se počítá od roku 1950. Jedná se o cenově vážený index, který zahrnuje všechny akcie kotované na první sekci tokijské burzy, která tvoří asi 80 % její celkové tržní kapitalizace.

TOPIX Index je akciový index, který sleduje akcie obchodované na The Tokyo Stock Exchange (TSE). to bylo

Logo eToro
Nabídka Detaily
Minimální vklad 1000 Kč
Akcie a ETF Dostupné
Demo učet Zdarma
Vzdělávání Zdarma
Kopírování investorů Možné
Ochrana pojištění až do výše 1 milionu EUR ve spolupráci s Lloyd's of London. eToro je regulováno několika regulačními autoritami, včetně CySEC a FCA
Varování ohledně rizik: 51% účtů CFD retailových klientů přichází o peníze.