Micro-CAP Akcie

Seznam akcií s nízkou tržní kapitalizací

Micro-CAPs Akcie s malou, až nízkou tržní kapitalizací (někdy označované jako "penny stocks") se vztahuje na společnosti s tržní kapitalizací nižší než 250 nebo 300 milionů dolarů, se často označují jako "akcie s mikro-kapitálem" - ačkoli mnohé z nich mají tržní kapitalizaci mnohem nižší. Berte na vědomí že tento seznam Micro-CAP USA akcií nemusí být kompletní a může se měnit. V tabulce níže jsou Micro-CAPs akcie řazeny podle tržní kapitalizace a jsou zpožděny o 15 minut.

🔎 Počet společností: 300+
📊 Akciové indexy: Nasdaq
🔔 Burza: Nasdaq, Nyse
🕒 Otevírací doba: 15:30 - 22:00
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit micro cap (penny-stocks) akcie?

Investice do Micro-CAPs může být riskantní, protože se jedná o vysoce rizikové investice a neexistuje žádná záruka, že někdy bude úspěšná. Nižší likvidita, obtížnější prodej akcií společnosti kvůli malé velikosti tržní kapitalizace a nižšímu objemu obchodování, což může vést ke ztrátě investice, pokud investor potřebuje nebo chce rychle prodat své akcie. Našli jsme několik možností, kde lze koupit micro caps akcie i ETF. Mezi nejznámější online brokery, pro investice do micro caps akcií patří například XTB nebo eToro, které umožňují nakoupit nebo prodat jednotlivé akcie nebo ETF. Porovnali jsme jejich nabídku akcií.

Broker Počet akcií Minimální vklad USD ETF Link
etoro logo eToro 20+ 100 ANO Přejít na etoro
xtb logo XTB 15+ 5 ANO Přejít na XTB

Nejoblíbenější small caps akcie jsou ty, které se obchodují v indexu NASDAQ. Mezi největší a výkonnostně nejlepší akcie patří společnosti jako Bit Digital, CorMedix a další.

Ceny akcií tzv. "penny stocks" malých společností (Micro caps) mohou být ovlivněny různými faktory, jako jsou finanční výsledky firem, celkový stav trhu a politicko-ekonomická situace jak v USA, tak ve světě. Při rozhodování o investování do těchto akcií je vždy přítomné riziko, a proto je důležité provést důkladný výzkum a zhodnotit všechna potenciální rizika a příležitosti před tím, než se rozhodnete případně investovat.

Logo eToro
Nabídka Detaily
Minimální vklad 1000 Kč
Akcie a ETF Dostupné
Demo učet Zdarma
Vzdělávání Zdarma
Kopírování investorů Možné
Ochrana pojištění až do výše 1 milionu EUR ve spolupráci s Lloyd's of London. eToro je regulováno několika regulačními autoritami, včetně CySEC a FCA
Varování ohledně rizik: 51% účtů CFD retailových klientů přichází o peníze.