Singapurské akcie

Seznam Singapurských akcií na burze: Aktuální dnešní kurzy Singapurských akcií na Singapurské burze cenných papírů (SGX). Seznam akcií na SGX, řazeno dle tržní kapitalizace. Po kliknutí na detail společnosti se zobrazí další informace jako aktuální ceny akcií, grafy, dividendy, historické ceny a další informace o dané společnosti. Singapurský akciový trh je známý svou stabilitou, finančním sektorem a rozmanitostí mezinárodních společností.

Singapurská burza (SGX) je hlavním akciovým trhem, na kterém se obchodují všechny tyto společnosti. STI (Straits Times Index), který představuje 30 největších společností na singapurském akciovém trhu, je známým indexem.

🔎 Počet akcií: +100
📊 Burzovní indexy: STI, MSCI Singapore
🔔 Singapurská burza: Singapurská burza cenných papírů (SGX)
🕒 Otevírací hodiny: 9:00 - 17:00 SGT
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit Singapurské akcie?

Způsobem jak koupit Singapurské akcie je nákup akcií přes online brokera a využití online platformy pro obchodování s akciemi. Investoři mohou nakupovat Singapurské akcie přímo nebo prostřednictvím ETF. Pro nákup Singapurských akcií je nutné otevřít účet u brokera, například u XTB nebo eToro. Jakmile je váš účet otevřen, můžete začít obchodovat s Singapurskými akciemi. Investoři mohou využít silných ekonomických základů, které Singapur nabízí. Mezi ně patří jeho stabilní vláda, nízká míra nezaměstnanosti a vysoký příjem na obyvatele. Země má také silný exportní sektor a mnozí ji považují za regionální centrum obchodu a financí.

Broker Počet akcií Minimální vklad CZK ETF
etoro logoPřejít na eToro +20 2000 Ano
xtb logo Přejít na XTB +25 1500 Ano

Singapurský akciový trh nabízí investiční příležitosti v různých sektorech, od finančních služeb po realitní a technologické společnosti. Trh je známý svou stabilním ekonomickým prostředím a atraktivními investičními možnostmi.

Mezi největší singapurské společnosti patří například akcie DBS Group, Singtel a CapitaLand, které se také řadí mezi největší společnosti podle tržní kapitalizace v Singapuru.

STI (Straits Times Index) je hlavní akciový index, skládající se z 30 největších singapurských společností. Je to hlavní ukazatel pro hodnocení výkonnosti singapurského akciového trhu.

Singapurské akcie jsou atraktivní díky silnému finančnímu sektoru a strategické pozici Singapuru jako finančního centra v Asii. Singapurská vláda má dlouhodobý plán, jak ze země vytvořit významné finanční centrum. Proto městský stát aktivně podporuje zahraniční investice a stále více společností si v Singapuru zřizuje své sídlo.

Logo eToro
Nabídka Detaily
Minimální vklad 1000 Kč
Akcie a ETF Dostupné
Demo učet Zdarma
Vzdělávání Zdarma
Kopírování investorů Možné
Ochrana pojištění až do výše 1 milionu EUR ve spolupráci s Lloyd's of London. eToro je regulováno několika regulačními autoritami, včetně CySEC a FCA
Varování ohledně rizik: 51% účtů CFD retailových klientů přichází o peníze.