Singapurské akcie

Singapurský akciový trh je jedním z nejrozvinutějších a nejaktivnějších v Asii. Proto je vynikajícím místem pro investory, kteří chtějí dosáhnout zisku. Investoři mohou využít silných ekonomických základů, které Singapur nabízí. Mezi ně patří jeho stabilní vláda, nízká míra nezaměstnanosti a vysoký příjem na obyvatele. Země má také silný exportní sektor a mnozí ji považují za regionální centrum obchodu a financí.

Mezi nejvýznamnější singapurské akcie patří DBS Group Holdings Limited (DBS), Singtel (SGT), Keppel Corporation Limited (KPL), United Overseas Bank Limited (UOB).

Singapurská vláda má dlouhodobý plán, jak ze země vytvořit významné finanční centrum. Proto městský stát aktivně podporuje zahraniční investice a stále více společností si v Singapuru zřizuje své sídlo. Abychom lépe pochopili, které společnosti mají v Singapuru nejlepší dividendy, musíme se podívat na některé nejdůležitější aspekty, které tvoří dividendu společnosti:

  • Ziskovost společnosti
  • Udržitelnost jejích zisků
  • Konzistence dividendy
  • Velikost jejího dividendového výnosu v poměru k ceně akcie.

První společností na našem seznamu je například DBS Group Holdings Ltd. DBS je jednou z největších asijských bank a již několik let si dokáže udržet ziskové marže.

Jak mohu koupit Singapurské akcie?

Způsobem jak koupit Singapurské akcie je nákup akcií přes online brokera a využití online platformy pro obchodování s akciemi, které nabízejí tyto akcie. Tyto platformy sice nejsou regulovány měnovým úřadem Singapuru, ale nabízejí mnohem více funkcí a poskytují více informací o akciích.

Investovat do reálných akcií s 0% poplatky

Vysvětlivka: Kromě obchodování a tradingu s CFD kontrakty, máte také možnost u těchto brokerů nakupovat a vlastnit skutečné akcie a přijímat tak například i dividendy a jste i ze zákona pojištění proti úpadku těchto společností.