Turecké akcie

Seznam Tureckých akcií na burze: Aktuální dnešní kurzy Tureckých akcií na Istanbulské burze cenných papírů. Seznam akcií na BIST, řazeno dle tržní kapitalizace. Po kliknutí na detail společnosti se zobrazí další informace jako aktuální ceny akcií, grafy, dividendy, historické ceny a další informace o dané společnosti. Turecký akciový trh je známý svou dynamikou, rozmanitostí odvětví a rostoucím potenciálem.

Turecká burza (BIST) je hlavním akciovým trhem, na kterém se obchodují všechny tyto společnosti. BIST 100, který představuje 100 největších společností na tureckém akciovém trhu, je známým indexem.

🔎 Počet akcií: +100
📊 Burzovní indexy: BIST 100, BIST 30
🔔 Turecká burza: Istanbulská burza cenných papírů (BIST)
🕒 Otevírací hodiny: 9:30 - 17:30 TRT
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit Turecké akcie?

Investoři mohou nakupovat Turecké akcie přímo nebo prostřednictvím ETF. Pro nákup Tureckých akcií je nutné otevřít účet u brokera, například u XTB nebo eToro. Jakmile je váš účet otevřen, můžete začít obchodovat s Tureckými akciemi.

Broker Počet akcií Minimální vklad CZK ETF
etoro logoPřejít na eToro +15 2000 Ano
xtb logo Přejít na XTB +20 1500 Ano

Turecký akciový trh nabízí investiční příležitosti v různých sektorech, od finančních služeb po telekomunikace a průmyslovou výrobu. Trh je známý svou dynamikou a potenciálem pro růst.

Mezi největší turecké společnosti patří například akcie Garanti Bankası, Türk Telekom a Arçelik, které se také řadí mezi největší společnosti podle tržní kapitalizace v Turecku.

BIST 100 Index je hlavní akciový index, skládající se z 100 největších tureckých společností. Je to hlavní ukazatel pro hodnocení výkonnosti tureckého akciového trhu.

Turecké akcie jsou atraktivní díky rostoucí ekonomice země a silnému zaměření na diverzifikaci průmyslových odvětví.

Logo eToro
Nabídka Detaily
Minimální vklad 1000 Kč
Akcie a ETF Dostupné
Demo učet Zdarma
Vzdělávání Zdarma
Kopírování investorů Možné
Ochrana pojištění až do výše 1 milionu EUR ve spolupráci s Lloyd's of London. eToro je regulováno několika regulačními autoritami, včetně CySEC a FCA
Varování ohledně rizik: 51% účtů CFD retailových klientů přichází o peníze.