Britské akcie kurzy

Ceny britských akcií indexu FTSE 100, základní informace o společnostech obchodovaných na londýnské burze. Společnosti které jsou zahrnuty v indexu FTSE 100 představují asi 80 % celkového UK trhu. Index vznikl k 3. lednu 1984 a jeho hodnota byla stanovena na 1000 bodů.

Tento anglický akciový index obsahuje 100 nejlepších společností (tzv.blue chip) v souladu s tržní kapitalizací zapsaných na Londýnské burze. Je používán převážně jako základ pro další investiční produkty jako jsou deriváty a fondy.

Akciový index FTSE 100 patří do široké skupiny FTSE akciových indexů, mezinárodních, národních, regionálních či odvětvových. Zkratka FTSE znamená Financial Times Stock Exchange. Akciový index FTSE 100 je nejvíce používaným indikátorem akciového trhu ve Velké Británii.

Index FTSE 100 Britské burzy

Futures indexu CAC 40, který se skládá z 40 největších akcií francouzského trhu.

Britská burza - seznam akcií

Aktuální dnešní kurzy Britských akcií na burze v Londýně. Seznam akcií na Britské burze (Hlavní index FTSE 100). Řazeno dle nejvýšší ceny. Po rozklinutí přejdete na detail jednotlivé akcie - kde najde (aktuální ceny, grafy, dividendy, historické ceny a další informace jednotlivých akcií)


xtb
  • Demo účet
  • Česká podpora
AKCIE S   0%  POPLATKY u XTB czflag
79% CFD účtů je ztrátových
xtb