Britské akcie kurzy

Britský akciový trh se skládá z londýnské burzy cenných papírů a alternativního investičního trhu. Jedná se o formu veřejného vlastnictví, kdy se akcie obchodují na burze cenných papírů. FTSE 100 je nejsledovanějším indexem britských akcií. Index má dlouhou historii a je považován za jeden z nejlepších způsobů sledování výkonnosti britských akcií.

Ceny britských akcií indexu FTSE 100, základní informace o společnostech obchodovaných na londýnské burze. Společnosti které jsou zahrnuty v indexu FTSE 100 představují asi 80 % celkového UK trhu. Index vznikl k 3. lednu 1984 a jeho hodnota byla stanovena na 1000 bodů.

Tento anglický akciový index obsahuje 100 nejlepších společností (tzv.blue chip) v souladu s tržní kapitalizací zapsaných na Londýnské burze. Je používán převážně jako základ pro další investiční produkty jako jsou deriváty a fondy.

Akciový index FTSE 100 patří do široké skupiny FTSE akciových indexů, mezinárodních, národních, regionálních či odvětvových. Zkratka FTSE znamená Financial Times Stock Exchange. Akciový index FTSE 100 je nejvíce používaným indikátorem akciového trhu ve Velké Británii.

Britská burza - seznam akcií

Aktuální dnešní kurzy Britských akcií na burze v Londýně. Seznam akcií na Britské burze (Hlavní index FTSE 100). Řazeno dle nejvýšší ceny. Po rozklinutí přejdete na detail jednotlivé akcie - kde najde (aktuální ceny, grafy, dividendy, historické ceny a další informace jednotlivých akcií)

V tabulce Najdete kurzy akcií a aktuální ceny akcií britských společností a podívejte se, jak si vedly na londýnské burze. Použijte vyhledávací pole k procházení akcií, které znáte.

Broker v čestině pro České obchodníkyObchodovat akcie a ETF u předního brokera

Reálné akcie - 0% poplatky

Vysvětlivka: Kromě obchodování a tradingu s CFD kontrakty, máte také možnost u těchto brokerů nakupovat a vlastnit skutečné akcie a přijímat tak například i dividendy a jste i ze zákona pojištění proti úpadku těchto společností.