Akcie Jižní Korea

Seznam Korejských akcií na burze: Aktuální dnešní kurzy Jihokorejských akcií na burze cenných papírů (KOSPI) v Jižní Korei. Seznam akcií na KOSPI, řazeno dle tržní kapitalizace. Po kliknutí na detail společnosti se zobrazí další informace jako aktuální ceny akcií, grafy, dividendy, historické ceny a další informace o dané společnosti. Korejský akciový trh je známý svou stabilitou, likviditou a vysokým objemem obchodů.

Jihokorejská burza cenných papírů neboli KOSPI je jednou z nejvýznamnějších burz v Asii. Je to také devátá největší burza na světě. Korejský akciový trh je také jedním z nejlikvidnějších trhů v Asii s denním objemem obchodů více než 1 bilion wonů a průměrným obratem více než 1 milion akcií za den.

🔎 Počet akcií: +30
📊 Burzovní indexy: KOSPI Composite Index
🔔 Korejská burza: Korejská burza cenných papírů (KOSPI)
🕒 Otevírací hodiny: 9:00 - 15:30 KST
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit Jihokorejské akcie?

Pro nákup Jihokorejských akcií je potřeba otevřít si účet u brokera. Populárními metodami investování do Jihokorejského akciového trhu jsou přímé nákupy akcií, nebo ETF. Jihokorejské akcie mohou být způsob, jak diverzifikovat své portfolio. Jednou z nejoblíbenějších korejských akcií je Samsung Electronics. Samsung je globální konglomerát, který vyrábí elektronické produkty, jako jsou chytré telefony, polovodiče, domácí spotřebiče a dalším, také investuje do mnoha dalších sektorů, jako jsou finance, maloobchod a biotechnologie.

Broker Počet akcií Minimální vklad CZK ETF
etoro logoPřejít na eToro +20 1000 Ano
xtb logo Přejít na XTB +10 500 Ano

Jihokorejský akciový trh nabízí investorům přístup k významným společnostem jako je Samsung Electronics a je považován za jednu z nejvýkonnějších burz na světě s vysokou mírou likvidity.

Mezi nejlepší a největší korejské společnosti patří například akcie Samsung Electronics, Hyundai Motor, SK Hynix, LG Electronics, a POSCO, které se také řadí mezi největší společnosti podle tržní kapitalizace v Jižní Koreji.

Korejský akciový trh je jedním z nejvolatilnějších na světě. Je také třetí největší v Asii, za Čínou a Japonskem. Korejský akciový trh si již nějakou dobu vede dobře. Budoucnost korejských akcií závisí na tom, jak dobře se Korea dokáže vypořádat s některými ze svých hlavních problémů: stárnoucí populace a nízká porodnost, vysoké zadlužení domácností a pomalý hospodářský růst.

Logo eToro
Nabídka Detaily
Minimální vklad 1000 Kč
Akcie a ETF Dostupné
Demo učet Zdarma
Vzdělávání Zdarma
Kopírování investorů Možné
Ochrana pojištění až do výše 1 milionu EUR ve spolupráci s Lloyd's of London. eToro je regulováno několika regulačními autoritami, včetně CySEC a FCA
Varování ohledně rizik: 51% účtů CFD retailových klientů přichází o peníze.