Akcie Hong Kong

Seznam Hongkongských akcií na burze: Aktuální dnešní kurzy Hongkongských akcií na Hongkongské burze cenných papírů (HKSE). Seznam akcií na HKSE, řazeno dle tržní kapitalizace. Po kliknutí na detail společnosti se zobrazí další informace jako aktuální ceny akcií, grafy, dividendy, historické ceny a další informace o dané společnosti. Hongkongský akciový trh je jeden z největších a nejlikvidnějších trhů v Asii a nabízí rozmanité investiční příležitosti.

Hongkongský akciový trh je největší akciový trh v Asii. Je to také jeden z nejlikvidnějších trhů na světě. Hongkong je již mnoho let významným mezinárodním finančním centrem a se zpomalením Číny jeho význam ještě vzrostl. Hongkongská burza cenných papírů (HKSE) je domovem některých nejaktivnějších asijských společností a investorů.

HKSE je jednou z předních asijských burz cenných papírů s tržní kapitalizací více než 2 biliony USD. Je na třetím místě, pokud jde o likviditu na globálních burzách, s průměrným denním objemem obchodů v hodnotě 12 miliard USD.

🔎 Počet akcií: +50
📊 Burzovní indexy: Hang Seng Index
🔔 Hongkongská burza: Hongkongská burza cenných papírů (HKSE)
🕒 Otevírací hodiny: 10:00 - 16:00
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit Hongkongské akcie?

Pro nákup Hongkongských akcií je potřeba otevřít si účet u brokera, který nabízí přístup k různým typům cenných papírů, včetně akcií obchodovaných na HKSE. Populárními metodami investování jsou ETF, podílové fondy a přímé investice do akcií.

Broker Počet akcií Minimální vklad CZK ETF
etoro logoPřejít na eToro +20 1000 Ano
xtb logo Přejít na XTB +10 500 Ano

Hongkongský akciový trh je důležitým globálním finančním centrem s významnými mezinárodními i místními společnostmi. HKSE je jednou z nejvýkonnějších burz s vysokou tržní kapitalizací a nabízí investorům stabilní výnosy a vysokou likviditu.

Hongkong je autonomní území Čínské lidové republiky. Je to jedno z nejdůležitějších finančních center Asie.

Hongkongská burza cenných papírů (HKSE) je rozdělena do tří sekcí: hlavní rada, rada GEM a GEM (Growth Enterprise Market). HKSE má k listopadu 2017 tržní kapitalizaci 2,6 bilionu USD.

HKSE nabízí řadu služeb, které na jiných burzách nenajdete, jako je obchodování s deriváty a obchodování s indexovými futures.

Mezi nejlepší a největší hongkongské společnosti patří například akcie Tencent Holdings, Alibaba Group Holding, China Construction Bank, Industrial and Commercial Bank of China, a China Mobile, které se také řadí mezi největší společnosti podle tržní kapitalizace v Hongkongu.

Investovat do reálných akcií s 0% poplatky

Vysvětlivka: Kromě obchodování a tradingu s CFD kontrakty, máte také možnost u těchto brokerů nakupovat a vlastnit skutečné akcie a přijímat tak například i dividendy a jste i ze zákona pojištění proti úpadku těchto společností.