Indické akcie

Seznam Indických akcií na burze: Aktuální ceny Indických akcií na Bombajské burze cenných papírů a Národní burze cenných papírů (NSE). Po kliknutí na detail společnosti se zobrazí další informace jako aktuální kurzy, grafy, dividendy, historické ceny a další informace o dané společnosti. Indický akciový trh je známý svým rychlým růstem, silným IT sektorem a rozmanitostí průmyslových odvětví.

Indické burzy (BSE a NSE) jsou hlavními akciovými trhy, na kterých se obchodují všechny tyto společnosti. SENSEX a NIFTY 50, které představují hlavní akciové indexy, zahrnují největší společnosti na indickém akciovém trhu.

🔎 Počet akcií: +2000
📊 Burzovní indexy: SENSEX, NIFTY 50
🔔 Indické burzy: Bombajská burza cenných papírů (BSE), Národní burza cenných papírů (NSE)
🕒 Otevírací hodiny: 9:15 - 15:30 IST
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit Indické akcie?

Existují dva hlavní způsoby, jak investovat do indických akcií: Investoři mohou nakupovat jednotlivé indické akcie přímo nebo prostřednictvím ETF. Pro nákup Indických akcií je nutné otevřít účet u brokera, například u XTB nebo eToro. Oba tito brokeři jsou známí svou uživatelsky přívětivou platformou a širokou škálou dostupných investičních nástrojů.

Broker Počet akcií Minimální vklad CZK ETF
etoro logoPřejít na eToro +50 2000 Ano
xtb logo Přejít na XTB +40 1500 Ano

Indický akciový trh nabízí investiční příležitosti v různých sektorech, včetně IT, finančních služeb, farmaceutického průmyslu a infrastruktury. Trh je známý svým rychlým růstem a potenciálem pro vývoj.

Mezi největší indické společnosti patří například akcie Reliance Industries, Tata Consultancy Services a HDFC Bank, které se také řadí mezi největší společnosti podle tržní kapitalizace v Indii.

SENSEX a NIFTY 50 jsou hlavními akciovými indexy, skládající se z největších a nejlikvidnějších společností obchodovaných na BSE a NSE. Jsou hlavními ukazateli pro hodnocení výkonnosti indického akciového trhu.

Díky rychlému ekonomickému růstu Indie a rostoucímu zájmu o tamější trh mohou indické akcie nabídnout zajímavé příležitosti pro růst.

Logo eToro
Nabídka Detaily
Minimální vklad 1000 Kč
Akcie a ETF Dostupné
Demo učet Zdarma
Vzdělávání Zdarma
Kopírování investorů Možné
Ochrana pojištění až do výše 1 milionu EUR ve spolupráci s Lloyd's of London. eToro je regulováno několika regulačními autoritami, včetně CySEC a FCA
Varování ohledně rizik: 51% účtů CFD retailových klientů přichází o peníze.