Thajské akcie

Seznam Thajských akcií na burze: Aktuální dnešní kurzy Thajských akcií na Burze cenných papírů v Bangkoku (SET). Seznam akcií na SET, řazeno dle tržní kapitalizace. Po kliknutí na detail společnosti se zobrazí další informace jako aktuální ceny akcií, grafy, dividendy, historické ceny a další informace o dané společnosti. Thajský akciový trh je známý svou rozmanitostí, zahrnující sektory jako jsou finance, energetika a spotřební zboží.

Thajská burza (SET) je hlavním akciovým trhem v Thajsku. SET Index, který představuje hlavní akciový index, zahrnuje největší společnosti na thajském akciovém trhu.

🔎 Počet akcií: +700
📊 Burzovní indexy: SET Index, SET50
🔔 Thajská burza: Burza cenných papírů v Bangkoku (SET)
🕒 Otevírací hodiny: 10:00 - 16:30 ICT
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit Thajské akcie?

Investoři mohou nakupovat Thajské akcie přímo nebo prostřednictvím ETF. Pro nákup Thajských akcií je nutné otevřít účet u brokera, například u XTB nebo eToro. Jakmile je váš účet otevřen, můžete začít obchodovat s Thajskými akciemi.

Broker Počet akcií Minimální vklad CZK ETF
etoro logoPřejít na eToro +10 2000 Ano
xtb logo Přejít na XTB +15 1500 Ano

Thajský akciový trh nabízí investiční příležitosti v různých sektorech, včetně spotřebního zboží, financí a energetiky. Trh je známý svou stabilním růstem a atraktivními investičními možnostmi.

Mezi největší thajské společnosti patří například akcie PTT Public Company, Siam Cement Group a Kasikornbank, které se také řadí mezi největší společnosti podle tržní kapitalizace v Thajsku.

SET Index je hlavní akciový index, skládající se z největších a nejlikvidnějších společností obchodovaných na SET. Je to hlavní ukazatel pro hodnocení výkonnosti thajského akciového trhu.

Thajské akcie jsou atraktivní díky dynamickému trhu a rozmanité ekonomice, která nabízí široké investiční možnosti pro mezinárodní investory.

Logo eToro
Nabídka Detaily
Minimální vklad 1000 Kč
Akcie a ETF Dostupné
Demo učet Zdarma
Vzdělávání Zdarma
Kopírování investorů Možné
Ochrana pojištění až do výše 1 milionu EUR ve spolupráci s Lloyd's of London. eToro je regulováno několika regulačními autoritami, včetně CySEC a FCA
Varování ohledně rizik: 51% účtů CFD retailových klientů přichází o peníze.