Papírová peněženka

Volba papírové peněženky pro ukládání Bitcoinu a dalších kryptoměn může být jednou z nejlepších možností, protože tím zajišťujete, že hackeři nemají přístup k citlivým informacím, jako jsou privátní klíče vaší peněženky. Přístup k peněžence bude mít pouze vy, protože klíče jsou uloženy fyzicky a offline na papíře. Papírová peněženka je vynikající volbou pro dlouhodobé ukládání kryptoměn.

Pro bezpečné vytištění soukromých klíčů a vytvoření papírové peněženky je však důležité zajistit, že váš počítač je během tohoto procesu zabezpečen a neohrožený. Dále je důležité vytvořit více kopií papírové peněženky a uchovávat je na různých bezpečných místech mimo dosah ostatních lidí. Tímto způsobem maximalizujete bezpečnost vašich kryptoměnových prostředků a minimalizujete riziko ztráty nebo odcizení.

Jak si ji představit

Papírová peněženka je kus papíru obsahující informace, potřebné pro přístup a využívání vašich kryptoměn, např hesla, privátní klíč vaší pevné bitcoin peněženky atd. Pevná peněženka je software, který spolupracuje s blockchain technologií (databází) a umožňuje uživatelům přijímat, ukládat a odesílat své kryptoměny. Papírové peněženky se často používají k zálohování informací pro přístup k pevné peněžence, burze atd.

Papírová peněženka může být vytisknutá i ve formě QR kódu. Generování papírových peněženek se ale nedoporučuje online, kde jsou růžné generátory atd.

Krpenský Martin
Podobné:   Kryptoměnové peněženky - Softwarová nebo Hardware?
Ověření brokeři na akcie, etf i krypto

Reálné akcie a kryptoměny

Nízký minimální vklad 100 USD
Možnost kopírování obchodů. Denní webináře a zprávy z trhů pro klienty.
4.8
76% CFDs účtů retailových je ztrátových

Reálné akcie a ETF

Nízké poplatky + Česká zákaznická podpora. Více než 5200 instrumentů k obchodování. Denní webináře a zprávy z trhů pro klienty.
4.5
76% CFDs účtů je ztrátových
© Copyright 2024 ForexSrovnávač.cz