xtb
Založte si demo účet zdarma 
79% CFD účtů je ztrátových
xtb


bitcoin-cash

Bitcoin Cash kurz


BCH

Bitcoin Cash kurz 920 $
Změna ceny za (24 hodin) 11.06 %
Tržní kapitalizace 16 bil. $
Dno a vrchol 829 $957 $
Objem obchodů 12 bil. $
Změna ceny za 7 dní NaN %

Aktuální graf a vývoj ceny kryptoměny Bitcoin Cash

Zoom

Kde koupit nebo prodat kryptoměnu Bitcoin Cash - (BCH)

Krypotburza / Obchodováný pár Tržní hodnota obchodů za (24h)
Coinbase Pro - BCH/USD 190 mil. $
Binance - BCH/BTC 168 mil. $
HitBTC - BCH/USDT 124 mil. $
Bit-Z - BCH/USDT 113 mil. $
Coineal - BCH/USDT 90 mil. $
OKEx - BCH/BTC 50 mil. $
Huobi - BCH/BTC 47 mil. $
HitBTC - BCH/BTC 43 mil. $
Binance - BCH/BUSD 41 mil. $
Bitstamp - BCH/USD 37 mil. $
MXC - BCH/USDT 32 mil. $
Kraken - BCH/USD 28 mil. $
Coinbase Pro - BCH/BTC 25 mil. $
Bitstamp - BCH/EUR 23 mil. $
Bitvast - BCH/BTC 22 mil. $
P2PB2B - BCH/BTC 21 mil. $
Coinbase Pro - BCH/EUR 19 mil. $
Kraken - BCH/EUR 18 mil. $
Gemini - BCH/USD 15 mil. $
QB - BCH/BTC 15 mil. $
Bitrue - BCH/XRP 12 mil. $
BitMax - BCH/USDT 11 mil. $
Coinbase Pro - BCH/GBP 10 mil. $
Emirex - BCH/USDT 10 mil. $
Bitstamp - BCH/BTC 9 mil. $

Bitcoin Cash kalkulačka


Historické ceny a hodnoty kryptoměny Bitcoin Cash

Datum Otevírací rozpětí Dno a vrchol Objem obchodů

Novinky týkající se kryptoměny Bitcoin Cash

Titulek zprávy Server Date

menu

Bitcoin Cash graf Bitcoin Cash - predpoved / prognóza ceny Jak koupit Bitcoin Cash Jak vydělat Bitcoin Cash kurzu Bitcoin Cash kalkulačka

Bitcoin Cash graf

Vývoj ceny Bitcoin Cash (BCH) na grafu k USD / EUR / BTC


Bitcoin Cash - predpoved / prognóza ceny

Predikce nebo prognóza ceny do budoucna pomocí technické analýzy. Čísla ve widgetu znázorňující, kolik z různých indikátorů doporučuje na nákup / prodej Bitcoin Cash, dle časové osy od 1 hodiny do 1 měsíce.


Vysvětlivka: Využítí technické analýzy nám může upřesnit budoucí vývoj směru kryptoměny Bitcoin Cash. Tento nástroj slouží především k hrubému odhadu vývoje směru a růstu, skládá se z 24 indikátorů technické analýzy. Jedná se tedy o pokročilý nástroj, který zobrazuje hodnocení (rating BUY nebo SELL) na základě technických ukazatelů. Hodnocení jsou zobrazena v reálném čase a to na škále od 1 minuty až po 1 měsíc.

Upozorňujeme: že tento nástroj umožňuje pouze hrubý a orientační odhad predikce vývoje směru kryptoměny Bitcoin Cash, rozhodně nedoporučujeme obchodovat, nebo nakupovat, podle tohoto nástroje, jelikož cena a vývoj kryptoměny Bitcoin Cash je ovlivněna dalšími mnoha faktory například fundamentálními zprávami z celého světa, geopolitickými událostmi a dalšími riziky, které nikdo nemůže předikovat dopředu a které tento nástroj pochopitelně nezahrňuje ve svém hodnocení vývoje směru pohybu.

Jak koupit Bitcoin Cash

Jsou 3 možnosti jak koupit kryptoměnu Bitcoin Cash, můžete ji buď to koupit přímo na burze / směnárně - jejich seznam naleznete v horní části stránky pod odkazem "kde koupit", další možností je těžba, nicméně v dnešní době už je pro jednotlivce omezená, v neposlední řadě existují různé Faucet stránky, ale mezi nimi je mnoho podvodů, je tedy třeba si dát pozor.

Jak vydělat na Bitcoin Cash kurzu

CFD nebo smlouva o rozdílu Vám umožňuje obchodovat se změnami cen finančního nástroje - v reálných tržních podmínkách - bez nutnosti ho vlastnit. CFD jsou nabízeny pro aktiva jako jsou Forex, akcie, komodity, indexy, kryptoměn a další. CFD využívají finanční páky, což znamená, že můžete použít relativně malé množství kapitálu, známý jako marže, pro získání většího vystavení. Například pákový poměr 1: 2 znamená, že můžete otevřít obchod v hodnotě 2x násobku vašeho kapitálu.

Jak funguje finanční páka?

Dejme tomu, že cena Bitcoin Cash roste o 5% nebo klesá. Pokud si myslíte, že cena poroste, můžete otevřít nákupními obchod. Nebo můžete otevřít prodejny obchod, pokud si myslíte, že cena bude klesat. Váš zisk nebo ztráta je určena rozdílem mezi otevírací a uzavírací cenou obchodu vynásobenému množství smluv. Tedy pokud je finanční páka 1: 2 váš "obchod" neskončí v plusu 5%, ale 10%.

Takže jaké jsou hlavní charakteristiky CFD obchodování?

Pro znásobení velikosti vaší pozice můžete použít finanční páku. Otevření prodejních pozic je stejně jednoduché jako otevření kupních pozic, můžete tedy spekulovat i na pokles ceny BCH. Pro začátek obchodování je vyžadováno poměrně malé množství peněz.

Bitcoin Cash kalkulačka

Bitcoin Cash kalkulačka pro převod ceny na národní měny jednotlivých států, využít ji můžete pro konverzi kurzu Binance Coin na více než 5 jmen včetně CZK nebo USD. Kalkulačka umí i opačný postup, tedy konverze z národních měn do kryptoměn, například BNB k CZK nebo CZK k BNB). Přepočítací koeficienty kryptoměn jsou aktuální - aktualizace probíhá každou minutu.