Brazilské akcie

Jaké jsou nejlepší brazilské akcie?

Nejlepší brazilské akcie nejsou vždy ty nejznámější. Nejlepší brazilské akcie jsou ty, které jsou dlouhodobě úspěšné a mají vysoký potenciál růstu. Dobrým způsobem, jak tyto akcie najít, je podívat se na společnosti se silnými základními ukazateli, jako jsou vysoké ziskové marže, nízká úroveň zadlužení a vysoká návratnost vlastního kapitálu. Můžete se také podívat, co o těchto společnostech říkají analytici nebo co doporučují. Brazilské akcie jsou velmi různorodé a lze je rozdělit do různých kategorií podle míry rizika. Před výběrem akcií je důležité si uvědomit, do jakého druhu investice chcete investovat.

Jak funguje brazilská burza?

Brazilská burza je druhou největší burzou v Latinské Americe a devátou největší na světě. Má velký počet akcií a je také jednou z nejlikvidnějších burz v Latinské Americe. BM&FBOVESPA má tři různé typy instrumentů: akcie, warranty a ETF. S prvními dvěma lze obchodovat na jejím hlavním trhu, zatímco ETF se obchodují na jejím sekundárním trhu.

Jak investovat do brazilských akcií?

Investování do brazilských akcií může být způsob diverzifikovat své portfolio. Po nedávném zvolení Jaira Bolsonara prezidentem existuje mnoho důvodů, proč investovat v Brazílii. Pokud chcete investovat do brazilských akcií, je důležité, abyste rozuměli rizikům spojeným s investováním v této zemi. Brazilské akcie jsou volatilní a může být obtížné jim porozumět.

Nejlepší způsob, jak investovat do brazilských akcií, je prostřednictvím BM&FBOVESPA. Jedná se o hlavní brazilskou burzu cenných papírů, která existuje již od roku 1890. Obchoduje s akciemi, deriváty a dalšími cennými papíry, které jsou kótovány na burze cenných papírů v Sao Paulu (BM&FBOVESPA). Je to jeden z nejoblíbenějších způsobů, jak se zahraniční investoři mohou zapojit do brazilských trhů. Brazilský akciový trh BOVESPA je jedním z nejdůležitějších v Latinské Americe.  Chcete-li nakupovat nebo prodávat brazilské akcie, měli byste mít brokera, který za vás transakce zprostředkuje.

Tento trh Zahrnuje více než 200 společností. Toto je seznam hlavních brazilských akcií:

  • Petrobras S.A.:
  • Vale SA:
  • Banco do Brasil:
  • Itaú Unibanco Holding S.A.: Banco Banco: Banco Banco: Itaú Unibanco Holding S.A:
  • Bradesco S.A:
  • Ambev:

V tabulce jsou uvedeny největší Brazilské akcie a nejlepší veřejně obchodované společnosti v Brazílii. Po rozkliknutí dané akcie si zobrazíte aktuální cenu, graf, velikost dividendy a další informace.

Investovat do reálných akcií s 0% poplatky

Vysvětlivka: Kromě obchodování a tradingu s CFD kontrakty, máte také možnost u těchto brokerů nakupovat a vlastnit skutečné akcie a přijímat tak například i dividendy a jste i ze zákona pojištění proti úpadku těchto společností.