Brazilské akcie

Seznam Brazilských akcií na burze: Aktuální dnešní kurzy Brazilských akcií na Burze v São Paulu (B3). Seznam akcií na B3, řazeno dle tržní kapitalizace. Po kliknutí na detail společnosti se zobrazí další informace jako aktuální ceny akcií, grafy, dividendy, historické ceny a další informace o dané společnosti. Brazilský akciový trh je známý svou diverzifikací, dynamikou a silným zemědělským a surovinovým sektorem.

Brazilská burza (B3) je hlavním akciovým trhem, na kterém se obchodují všechny tyto společnosti. Ibovespa, který představuje hlavní akciový index, zahrnuje největší společnosti na brazilském akciovém trhu.

🔎 Počet akcií: +300
📊 Burzovní indexy: Ibovespa, IBrX-50
🔔 Brazilská burza: Burza v São Paulu (B3)
🕒 Otevírací hodiny: 10:00 - 17:00 BRT
⌛ Poslední aktualizace:

Kde koupit Brazilské akcie?

Investoři mohou nakupovat Brazilské akcie přímo nebo prostřednictvím ETF. Pro nákup Brazilských akcií je nutné otevřít účet u brokera, například u XTB nebo eToro. Jakmile je váš účet otevřen, můžete začít obchodovat s Brazilskými akciemi.

Broker Počet akcií Minimální vklad CZK ETF
etoro logoPřejít na eToro +15 2000 Ano
xtb logo Přejít na XTB +20 1500 Ano

Brazilský akciový trh nabízí investiční příležitosti v sektorech jako je energetika, finance, telekomunikace a suroviny. Trh je známý svou dynamikou a potenciálem pro růst.

Mezi největší brazilské společnosti patří například akcie Petrobras, Itaú Unibanco a Vale, které se také řadí mezi největší společnosti podle tržní kapitalizace v Brazílii.

Ibovespa je hlavní akciový index, skládající se z největších a nejlikvidnějších společností obchodovaných na B3. Je to hlavní ukazatel pro hodnocení výkonnosti brazilského akciového trhu.

Brazilské akcie jsou atraktivní díky rozmanitosti hospodářství a příležitostem v rychle se rozvíjejících odvětvích.

Logo eToro
Nabídka Detaily
Minimální vklad 1000 Kč
Akcie a ETF Dostupné
Demo učet Zdarma
Vzdělávání Zdarma
Kopírování investorů Možné
Ochrana pojištění až do výše 1 milionu EUR ve spolupráci s Lloyd's of London. eToro je regulováno několika regulačními autoritami, včetně CySEC a FCA
Varování ohledně rizik: 51% účtů CFD retailových klientů přichází o peníze.