xtb
Založte si demo účet zdarma 
79% CFD účtů je ztrátových
xtb


lisk

Lisk kurz


LSK

Lisk kurz 6,53 $
Změna ceny za (24 hodin) 2.94 %
Tržní kapitalizace 939 mil. $
Dno a vrchol 6,23 $6,73 $
Objem obchodů 48 mil. $
Změna ceny za 7 dní NaN %

Aktuální graf a vývoj ceny kryptoměny Lisk

Zoom

Kde koupit nebo prodat kryptoměnu Lisk - (LSK)

Krypotburza / Obchodováný pár Tržní hodnota obchodů za (24h)
Binance - LSK/USDT 13 mil. $
Binance - LSK/BTC 8 mil. $
HitBTC - LSK/BTC 4 mil. $
BitBay - LSK/PLN 2 mil. $
Kraken - LSK/EUR 777 186 $
Binance - LSK/ETH 675 113 $
Bitvavo - LSK/EUR 504 542 $
Bittrex - LSK/BTC 438 225 $
Huobi - LSK/BTC 198 888 $
Huobi - LSK/ETH 144 451 $
Poloniex - LSK/USDT 76 493 $
CoinEx - LSK/BTC 74 369 $
Exmo - LSK/BTC 41 854 $
Kraken - LSK/ETH 26 867 $
BitBay - LSK/BTC 25 188 $
Kucoin - LSK/ETH 22 543 $
Exmo - LSK/RUB 21 385 $
ATOMARS - LSK/USDT 20 294 $
LATOKEN - LSK/ETH 14 327 $
Exrates - LSK/USDT 13 920 $
ATOMARS - LSK/BTC 12 994 $
Exrates - LSK/BTC 12 466 $
Exrates - LSK/USD 7 930 $
Huobi Korea - LSK/BTC 6 908 $
BitBay - LSK/ETH 3 681 $

Lisk kalkulačka


Historické ceny a hodnoty kryptoměny Lisk

Datum Otevírací rozpětí Dno a vrchol Objem obchodů

Novinky týkající se kryptoměny Lisk

Titulek zprávy Server Date

menu

Lisk graf Lisk - predpoved / prognóza ceny Jak koupit Lisk Jak vydělat Lisk kurzu Lisk kalkulačka

Lisk graf

Vývoj ceny Lisk (LSK) na grafu k USD / EUR / BTC


Lisk - predpoved / prognóza ceny

Predikce nebo prognóza ceny do budoucna pomocí technické analýzy. Čísla ve widgetu znázorňující, kolik z různých indikátorů doporučuje na nákup / prodej Lisk, dle časové osy od 1 hodiny do 1 měsíce.


Vysvětlivka: Využítí technické analýzy nám může upřesnit budoucí vývoj směru kryptoměny Lisk. Tento nástroj slouží především k hrubému odhadu vývoje směru a růstu, skládá se z 24 indikátorů technické analýzy. Jedná se tedy o pokročilý nástroj, který zobrazuje hodnocení (rating BUY nebo SELL) na základě technických ukazatelů. Hodnocení jsou zobrazena v reálném čase a to na škále od 1 minuty až po 1 měsíc.

Upozorňujeme: že tento nástroj umožňuje pouze hrubý a orientační odhad predikce vývoje směru kryptoměny Lisk, rozhodně nedoporučujeme obchodovat, nebo nakupovat, podle tohoto nástroje, jelikož cena a vývoj kryptoměny Lisk je ovlivněna dalšími mnoha faktory například fundamentálními zprávami z celého světa, geopolitickými událostmi a dalšími riziky, které nikdo nemůže předikovat dopředu a které tento nástroj pochopitelně nezahrňuje ve svém hodnocení vývoje směru pohybu.

Jak koupit Lisk

Jsou 3 možnosti jak koupit kryptoměnu Lisk, můžete ji buď to koupit přímo na burze / směnárně - jejich seznam naleznete v horní části stránky pod odkazem "kde koupit", další možností je těžba, nicméně v dnešní době už je pro jednotlivce omezená, v neposlední řadě existují různé Faucet stránky, ale mezi nimi je mnoho podvodů, je tedy třeba si dát pozor.

Jak vydělat na Lisk kurzu

CFD nebo smlouva o rozdílu Vám umožňuje obchodovat se změnami cen finančního nástroje - v reálných tržních podmínkách - bez nutnosti ho vlastnit. CFD jsou nabízeny pro aktiva jako jsou Forex, akcie, komodity, indexy, kryptoměn a další. CFD využívají finanční páky, což znamená, že můžete použít relativně malé množství kapitálu, známý jako marže, pro získání většího vystavení. Například pákový poměr 1: 2 znamená, že můžete otevřít obchod v hodnotě 2x násobku vašeho kapitálu.

Jak funguje finanční páka?

Dejme tomu, že cena Lisk roste o 5% nebo klesá. Pokud si myslíte, že cena poroste, můžete otevřít nákupními obchod. Nebo můžete otevřít prodejny obchod, pokud si myslíte, že cena bude klesat. Váš zisk nebo ztráta je určena rozdílem mezi otevírací a uzavírací cenou obchodu vynásobenému množství smluv. Tedy pokud je finanční páka 1: 2 váš "obchod" neskončí v plusu 5%, ale 10%.

Takže jaké jsou hlavní charakteristiky CFD obchodování?

Pro znásobení velikosti vaší pozice můžete použít finanční páku. Otevření prodejních pozic je stejně jednoduché jako otevření kupních pozic, můžete tedy spekulovat i na pokles ceny LSK. Pro začátek obchodování je vyžadováno poměrně malé množství peněz.

Lisk kalkulačka

Lisk kalkulačka pro převod ceny na národní měny jednotlivých států, využít ji můžete pro konverzi kurzu Binance Coin na více než 5 jmen včetně CZK nebo USD. Kalkulačka umí i opačný postup, tedy konverze z národních měn do kryptoměn, například BNB k CZK nebo CZK k BNB). Přepočítací koeficienty kryptoměn jsou aktuální - aktualizace probíhá každou minutu.