ravencoin

Ravencoin kurz


RVN

Ravencoin kurz 0,171 $
Změna ceny za (24 hodin) 1.36 %
Tržní kapitalizace 1 bil. $
Dno a vrchol 0,163 $0,177 $
Objem obchodů 187 mil. $
Změna ceny za 7 dní NaN %

Aktuální graf a vývoj ceny kryptoměny Ravencoin

Zoom

Kde koupit nebo prodat kryptoměnu Ravencoin - (RVN)

Krypotburza / Obchodováný pár Tržní hodnota obchodů za (24h)
Upbit - RVN/BTC 14 mil. $
Huobi - RVN/USDT 3 mil. $
Bitvavo - RVN/EUR 774 417 $
Bittrex - RVN/BTC 533 279 $
Bittrex - RVN/USD 526 841 $
Huobi - RVN/BTC 518 155 $
Bittrex - RVN/USDT 255 457 $
CoinEx - RVN/USDT 172 437 $
BitMax - RVN/USDT 165 267 $
Bitrue - RVN/USDT 65 306 $
Upbit - RVN/USDT 25 168 $
TradeOgre - RVN/BTC 25 096 $
Bitrue - RVN/BTC 22 484 $
ATOMARS - RVN/USDT 16 198 $
ATOMARS - RVN/BTC 7 414 $
Autradex Systems - RVN/BTC 101 $
AtomicDEX - KMD/RVN 57,941 $
StakeCube - RVN/BTC 49,471 $
Ionomy Exchange - RVN/ION 5,24 $
MergeDEX - RVN/BTC 0 $
Binance - RVN/BTC 12 mil. $
Binance - RVN/TRY 6 mil. $
Binance US - RVN/USD 3 mil. $
Binance - RVN/BUSD 1 mil. $
Bitrue - RVN/XRP 1 mil. $

Ravencoin kalkulačka


Historické ceny a hodnoty kryptoměny Ravencoin

Datum Otevírací rozpětí Dno a vrchol Objem obchodů

Novinky týkající se kryptoměny Ravencoin

Titulek zprávy Server Date

menu

Ravencoin graf Ravencoin - predpoved / prognóza ceny Jak koupit Ravencoin Jak vydělat Ravencoin kurzu Ravencoin kalkulačka

Ravencoin - predpoved / prognóza ceny

Predikce nebo prognóza ceny do budoucna pomocí technické analýzy. Čísla ve widgetu znázorňující, kolik z různých indikátorů doporučuje na nákup / prodej Ravencoin, dle časové osy od 1 hodiny do 1 měsíce.


Vysvětlivka: Využítí technické analýzy nám může upřesnit budoucí vývoj směru kryptoměny Ravencoin. Tento nástroj slouží především k hrubému odhadu vývoje směru a růstu, skládá se z 24 indikátorů technické analýzy. Jedná se tedy o pokročilý nástroj, který zobrazuje hodnocení (rating BUY nebo SELL) na základě technických ukazatelů. Hodnocení jsou zobrazena v reálném čase a to na škále od 1 minuty až po 1 měsíc.

Upozorňujeme: že tento nástroj umožňuje pouze hrubý a orientační odhad predikce vývoje směru kryptoměny Ravencoin, rozhodně nedoporučujeme obchodovat, nebo nakupovat, podle tohoto nástroje, jelikož cena a vývoj kryptoměny Ravencoin je ovlivněna dalšími mnoha faktory například fundamentálními zprávami z celého světa, geopolitickými událostmi a dalšími riziky, které nikdo nemůže předikovat dopředu a které tento nástroj pochopitelně nezahrňuje ve svém hodnocení vývoje směru pohybu.

Jak koupit Ravencoin

Jsou 3 možnosti jak koupit kryptoměnu Ravencoin, můžete ji buď to koupit přímo na burze / směnárně - jejich seznam naleznete v horní části stránky pod odkazem "kde koupit", další možností je těžba, nicméně v dnešní době už je pro jednotlivce omezená, v neposlední řadě existují různé Faucet stránky, ale mezi nimi je mnoho podvodů, je tedy třeba si dát pozor.

Jak vydělat na Ravencoin kurzu

CFD nebo smlouva o rozdílu Vám umožňuje obchodovat se změnami cen finančního nástroje - v reálných tržních podmínkách - bez nutnosti ho vlastnit. CFD jsou nabízeny pro aktiva jako jsou Forex, akcie, komodity, indexy, kryptoměn a další. CFD využívají finanční páky, což znamená, že můžete použít relativně malé množství kapitálu, známý jako marže, pro získání většího vystavení. Například pákový poměr 1: 2 znamená, že můžete otevřít obchod v hodnotě 2x násobku vašeho kapitálu.

Jak funguje finanční páka?

Dejme tomu, že cena Ravencoin roste o 5% nebo klesá. Pokud si myslíte, že cena poroste, můžete otevřít nákupními obchod. Nebo můžete otevřít prodejny obchod, pokud si myslíte, že cena bude klesat. Váš zisk nebo ztráta je určena rozdílem mezi otevírací a uzavírací cenou obchodu vynásobenému množství smluv. Tedy pokud je finanční páka 1: 2 váš "obchod" neskončí v plusu 5%, ale 10%.

Takže jaké jsou hlavní charakteristiky CFD obchodování?

Pro znásobení velikosti vaší pozice můžete použít finanční páku. Otevření prodejních pozic je stejně jednoduché jako otevření kupních pozic, můžete tedy spekulovat i na pokles ceny RVN. Pro začátek obchodování je vyžadováno poměrně malé množství peněz.

Ravencoin kalkulačka

Ravencoin kalkulačka pro převod ceny na národní měny jednotlivých států, využít ji můžete pro konverzi kurzu Binance Coin na více než 5 jmen včetně CZK nebo USD. Kalkulačka umí i opačný postup, tedy konverze z národních měn do kryptoměn, například BNB k CZK nebo CZK k BNB). Přepočítací koeficienty kryptoměn jsou aktuální - aktualizace probíhá každou minutu.