xtb
Založte si demo účet zdarma 
79% CFD účtů je ztrátových
xtb


gxchain

GXChain kurz


GXC

GXChain kurz 1,22 $
Změna ceny za (24 hodin) -3.34 %
Tržní kapitalizace 84 mil. $
Dno a vrchol 1,17 $1,26 $
Objem obchodů 16 mil. $
Změna ceny za 7 dní NaN %

Aktuální graf a vývoj ceny kryptoměny GXChain

Zoom

Kde koupit nebo prodat kryptoměnu GXChain - (GXC)

Krypotburza / Obchodováný pár Tržní hodnota obchodů za (24h)
Huobi - GXC/USDT 3 mil. $
Binance - GXC/USDT 3 mil. $
Bithumb - GXC/KRW 1 mil. $
Binance - GXC/ETH 522 766 $
Huobi Korea - GXC/BTC 1 867 $
Gate.io - GXC/BTC 14 580 $
DigiFinex - GXC/ETH 61 874 $
DigiFinex - GXC/BTC 167 882 $
Binance - GXC/BTC 2 mil. $
Huobi - GXC/BTC 1 mil. $
Bit-Z - GXC/USDT 849 388 $
Bit-Z - GXC/BTC 355 157 $
Huobi - GXC/ETH 1 mil. $
Bithumb Global - GXC/USDT 895 264 $
Bitladon - GXC/EUR 1 533 $
Huobi Korea - GXC/USDT 0 $
Huobi Korea - GXC/ETH 0 $
Gate.io - GXC/USDT 185 370 $

GXChain kalkulačka


Historické ceny a hodnoty kryptoměny GXChain

Datum Otevírací rozpětí Dno a vrchol Objem obchodů

Novinky týkající se kryptoměny GXChain

Titulek zprávy Server Date

menu

GXChain graf GXChain - predpoved / prognóza ceny Jak koupit GXChain Jak vydělat GXChain kurzu GXChain kalkulačka

GXChain graf

Vývoj ceny GXChain (GXC) na grafu k USD / EUR / BTC


GXChain - predpoved / prognóza ceny

Predikce nebo prognóza ceny do budoucna pomocí technické analýzy. Čísla ve widgetu znázorňující, kolik z různých indikátorů doporučuje na nákup / prodej GXChain, dle časové osy od 1 hodiny do 1 měsíce.


Vysvětlivka: Využítí technické analýzy nám může upřesnit budoucí vývoj směru kryptoměny GXChain. Tento nástroj slouží především k hrubému odhadu vývoje směru a růstu, skládá se z 24 indikátorů technické analýzy. Jedná se tedy o pokročilý nástroj, který zobrazuje hodnocení (rating BUY nebo SELL) na základě technických ukazatelů. Hodnocení jsou zobrazena v reálném čase a to na škále od 1 minuty až po 1 měsíc.

Upozorňujeme: že tento nástroj umožňuje pouze hrubý a orientační odhad predikce vývoje směru kryptoměny GXChain, rozhodně nedoporučujeme obchodovat, nebo nakupovat, podle tohoto nástroje, jelikož cena a vývoj kryptoměny GXChain je ovlivněna dalšími mnoha faktory například fundamentálními zprávami z celého světa, geopolitickými událostmi a dalšími riziky, které nikdo nemůže předikovat dopředu a které tento nástroj pochopitelně nezahrňuje ve svém hodnocení vývoje směru pohybu.

Jak koupit GXChain

Jsou 3 možnosti jak koupit kryptoměnu GXChain, můžete ji buď to koupit přímo na burze / směnárně - jejich seznam naleznete v horní části stránky pod odkazem "kde koupit", další možností je těžba, nicméně v dnešní době už je pro jednotlivce omezená, v neposlední řadě existují různé Faucet stránky, ale mezi nimi je mnoho podvodů, je tedy třeba si dát pozor.

Jak vydělat na GXChain kurzu

CFD nebo smlouva o rozdílu Vám umožňuje obchodovat se změnami cen finančního nástroje - v reálných tržních podmínkách - bez nutnosti ho vlastnit. CFD jsou nabízeny pro aktiva jako jsou Forex, akcie, komodity, indexy, kryptoměn a další. CFD využívají finanční páky, což znamená, že můžete použít relativně malé množství kapitálu, známý jako marže, pro získání většího vystavení. Například pákový poměr 1: 2 znamená, že můžete otevřít obchod v hodnotě 2x násobku vašeho kapitálu.

Jak funguje finanční páka?

Dejme tomu, že cena GXChain roste o 5% nebo klesá. Pokud si myslíte, že cena poroste, můžete otevřít nákupními obchod. Nebo můžete otevřít prodejny obchod, pokud si myslíte, že cena bude klesat. Váš zisk nebo ztráta je určena rozdílem mezi otevírací a uzavírací cenou obchodu vynásobenému množství smluv. Tedy pokud je finanční páka 1: 2 váš "obchod" neskončí v plusu 5%, ale 10%.

Takže jaké jsou hlavní charakteristiky CFD obchodování?

Pro znásobení velikosti vaší pozice můžete použít finanční páku. Otevření prodejních pozic je stejně jednoduché jako otevření kupních pozic, můžete tedy spekulovat i na pokles ceny GXC. Pro začátek obchodování je vyžadováno poměrně malé množství peněz.

GXChain kalkulačka

GXChain kalkulačka pro převod ceny na národní měny jednotlivých států, využít ji můžete pro konverzi kurzu Binance Coin na více než 5 jmen včetně CZK nebo USD. Kalkulačka umí i opačný postup, tedy konverze z národních měn do kryptoměn, například BNB k CZK nebo CZK k BNB). Přepočítací koeficienty kryptoměn jsou aktuální - aktualizace probíhá každou minutu.