xtb
Založte si demo účet zdarma 
79% CFD účtů je ztrátových
xtb


ontology

Ontology kurz


ONT

Ontology kurz 1,88 $
Změna ceny za (24 hodin) -4.00 %
Tržní kapitalizace 1 bil. $
Dno a vrchol 1,83 $1,98 $
Objem obchodů 568 mil. $
Změna ceny za 7 dní NaN %

Aktuální graf a vývoj ceny kryptoměny Ontology

Zoom

Kde koupit nebo prodat kryptoměnu Ontology - (ONT)

Krypotburza / Obchodováný pár Tržní hodnota obchodů za (24h)
Binance - ONT/BTC 11 mil. $
Binance - ONT/BUSD 2 mil. $
Binance US - ONT/USDT 1 mil. $
Binance - ONT/ETH 1 mil. $
DigiFinex - ONT/ETH 832 576 $
Kucoin - ONT/USDT 631 202 $
CoinEx - ONT/USDT 620 052 $
Huobi Korea - ONT/USDT 507 695 $
BitMax - ONT/USDT 396 818 $
DigiFinex - ONT/USDT 365 448 $
Huobi - ONT/ETH 189 958 $
ATOMARS - ONT/USDT 112 765 $
Huobi Korea - ONT/BTC 67 195 $
BitMax - ONT/BTC 53 341 $
Kucoin - ONT/ETH 38 790 $
ATOMARS - ONT/BTC 27 294 $
Pionex - ONT/BTC 17 603 $
ATOMARS - ONT/ETH 3 801 $
Huobi Korea - ONT/ETH 2 488 $
Gate.io - ONT/ETH 25 025 $
QB - ONT/USDT 12 mil. $
Pionex - ONT/USDT 10 mil. $
Chiliz - ONT/BTC 2 mil. $
DigiFinex - ONT/BTC 2 mil. $
Bibox - ONT/USDT 1 mil. $

Ontology kalkulačka


Historické ceny a hodnoty kryptoměny Ontology

Datum Otevírací rozpětí Dno a vrchol Objem obchodů

Novinky týkající se kryptoměny Ontology

Titulek zprávy Server Date

menu

Ontology graf Ontology - predpoved / prognóza ceny Jak koupit Ontology Jak vydělat Ontology kurzu Ontology kalkulačka

Ontology graf

Vývoj ceny Ontology (ONT) na grafu k USD / EUR / BTC


Ontology - predpoved / prognóza ceny

Predikce nebo prognóza ceny do budoucna pomocí technické analýzy. Čísla ve widgetu znázorňující, kolik z různých indikátorů doporučuje na nákup / prodej Ontology, dle časové osy od 1 hodiny do 1 měsíce.


Vysvětlivka: Využítí technické analýzy nám může upřesnit budoucí vývoj směru kryptoměny Ontology. Tento nástroj slouží především k hrubému odhadu vývoje směru a růstu, skládá se z 24 indikátorů technické analýzy. Jedná se tedy o pokročilý nástroj, který zobrazuje hodnocení (rating BUY nebo SELL) na základě technických ukazatelů. Hodnocení jsou zobrazena v reálném čase a to na škále od 1 minuty až po 1 měsíc.

Upozorňujeme: že tento nástroj umožňuje pouze hrubý a orientační odhad predikce vývoje směru kryptoměny Ontology, rozhodně nedoporučujeme obchodovat, nebo nakupovat, podle tohoto nástroje, jelikož cena a vývoj kryptoměny Ontology je ovlivněna dalšími mnoha faktory například fundamentálními zprávami z celého světa, geopolitickými událostmi a dalšími riziky, které nikdo nemůže předikovat dopředu a které tento nástroj pochopitelně nezahrňuje ve svém hodnocení vývoje směru pohybu.

Jak koupit Ontology

Jsou 3 možnosti jak koupit kryptoměnu Ontology, můžete ji buď to koupit přímo na burze / směnárně - jejich seznam naleznete v horní části stránky pod odkazem "kde koupit", další možností je těžba, nicméně v dnešní době už je pro jednotlivce omezená, v neposlední řadě existují různé Faucet stránky, ale mezi nimi je mnoho podvodů, je tedy třeba si dát pozor.

Jak vydělat na Ontology kurzu

CFD nebo smlouva o rozdílu Vám umožňuje obchodovat se změnami cen finančního nástroje - v reálných tržních podmínkách - bez nutnosti ho vlastnit. CFD jsou nabízeny pro aktiva jako jsou Forex, akcie, komodity, indexy, kryptoměn a další. CFD využívají finanční páky, což znamená, že můžete použít relativně malé množství kapitálu, známý jako marže, pro získání většího vystavení. Například pákový poměr 1: 2 znamená, že můžete otevřít obchod v hodnotě 2x násobku vašeho kapitálu.

Jak funguje finanční páka?

Dejme tomu, že cena Ontology roste o 5% nebo klesá. Pokud si myslíte, že cena poroste, můžete otevřít nákupními obchod. Nebo můžete otevřít prodejny obchod, pokud si myslíte, že cena bude klesat. Váš zisk nebo ztráta je určena rozdílem mezi otevírací a uzavírací cenou obchodu vynásobenému množství smluv. Tedy pokud je finanční páka 1: 2 váš "obchod" neskončí v plusu 5%, ale 10%.

Takže jaké jsou hlavní charakteristiky CFD obchodování?

Pro znásobení velikosti vaší pozice můžete použít finanční páku. Otevření prodejních pozic je stejně jednoduché jako otevření kupních pozic, můžete tedy spekulovat i na pokles ceny ONT. Pro začátek obchodování je vyžadováno poměrně malé množství peněz.

Ontology kalkulačka

Ontology kalkulačka pro převod ceny na národní měny jednotlivých států, využít ji můžete pro konverzi kurzu Binance Coin na více než 5 jmen včetně CZK nebo USD. Kalkulačka umí i opačný postup, tedy konverze z národních měn do kryptoměn, například BNB k CZK nebo CZK k BNB). Přepočítací koeficienty kryptoměn jsou aktuální - aktualizace probíhá každou minutu.