xtb
Založte si demo účet zdarma 
79% CFD účtů je ztrátových
xtb


augur

Augur kurz


REP

Augur kurz 49,15 $
Změna ceny za (24 hodin) 4.70 %
Tržní kapitalizace 312 mil. $
Dno a vrchol 46,74 $50,69 $
Objem obchodů 61 mil. $
Změna ceny za 7 dní NaN %

Aktuální graf a vývoj ceny kryptoměny Augur

Zoom

Kde koupit nebo prodat kryptoměnu Augur - (REP)

Krypotburza / Obchodováný pár Tržní hodnota obchodů za (24h)
Binance - REP/USDT 6 mil. $
HitBTC - REP/BTC 4 mil. $
BitMart - REP/ETH 2 mil. $
Binance - REP/ETH 637 536 $
Bibox - REP/USDT 613 883 $
HitBTC - REP/USDT 597 185 $
HitBTC - REP/ETH 518 556 $
Bitfinex - REP/BTC 279 485 $
Coinsbit - REP/BTC 247 515 $
Binance US - REP/BUSD 73 413 $
Indodax - REP/IDR 70 275 $
CoinTiger - REP/BTC 64 902 $
Coinsbit - REP/ETH 49 062 $
Exrates - REP/BTC 43 298 $
ATOMARS - REP/USDT 17 083 $
ATOMARS - REP/BTC 15 669 $
BitBay - REP/BTC 986 $
BitBay - REP/EUR 131 $
Gate.io - REP/ETH 19 702 $
BitBay - REP/USD 0 $
Binance - REP/BTC 6 mil. $
Coinbase Pro - REP/USD 3 mil. $
BitMart - REP/BTC 2 mil. $
Coinbase Pro - REP/BTC 847 684 $
Kraken - REP/EUR 568 537 $

Augur kalkulačka


Historické ceny a hodnoty kryptoměny Augur

Datum Otevírací rozpětí Dno a vrchol Objem obchodů

Novinky týkající se kryptoměny Augur

Titulek zprávy Server Date

menu

Augur graf Augur - predpoved / prognóza ceny Jak koupit Augur Jak vydělat Augur kurzu Augur kalkulačka

Augur graf

Vývoj ceny Augur (REP) na grafu k USD / EUR / BTC


Augur - predpoved / prognóza ceny

Predikce nebo prognóza ceny do budoucna pomocí technické analýzy. Čísla ve widgetu znázorňující, kolik z různých indikátorů doporučuje na nákup / prodej Augur, dle časové osy od 1 hodiny do 1 měsíce.


Vysvětlivka: Využítí technické analýzy nám může upřesnit budoucí vývoj směru kryptoměny Augur. Tento nástroj slouží především k hrubému odhadu vývoje směru a růstu, skládá se z 24 indikátorů technické analýzy. Jedná se tedy o pokročilý nástroj, který zobrazuje hodnocení (rating BUY nebo SELL) na základě technických ukazatelů. Hodnocení jsou zobrazena v reálném čase a to na škále od 1 minuty až po 1 měsíc.

Upozorňujeme: že tento nástroj umožňuje pouze hrubý a orientační odhad predikce vývoje směru kryptoměny Augur, rozhodně nedoporučujeme obchodovat, nebo nakupovat, podle tohoto nástroje, jelikož cena a vývoj kryptoměny Augur je ovlivněna dalšími mnoha faktory například fundamentálními zprávami z celého světa, geopolitickými událostmi a dalšími riziky, které nikdo nemůže předikovat dopředu a které tento nástroj pochopitelně nezahrňuje ve svém hodnocení vývoje směru pohybu.

Jak koupit Augur

Jsou 3 možnosti jak koupit kryptoměnu Augur, můžete ji buď to koupit přímo na burze / směnárně - jejich seznam naleznete v horní části stránky pod odkazem "kde koupit", další možností je těžba, nicméně v dnešní době už je pro jednotlivce omezená, v neposlední řadě existují různé Faucet stránky, ale mezi nimi je mnoho podvodů, je tedy třeba si dát pozor.

Jak vydělat na Augur kurzu

CFD nebo smlouva o rozdílu Vám umožňuje obchodovat se změnami cen finančního nástroje - v reálných tržních podmínkách - bez nutnosti ho vlastnit. CFD jsou nabízeny pro aktiva jako jsou Forex, akcie, komodity, indexy, kryptoměn a další. CFD využívají finanční páky, což znamená, že můžete použít relativně malé množství kapitálu, známý jako marže, pro získání většího vystavení. Například pákový poměr 1: 2 znamená, že můžete otevřít obchod v hodnotě 2x násobku vašeho kapitálu.

Jak funguje finanční páka?

Dejme tomu, že cena Augur roste o 5% nebo klesá. Pokud si myslíte, že cena poroste, můžete otevřít nákupními obchod. Nebo můžete otevřít prodejny obchod, pokud si myslíte, že cena bude klesat. Váš zisk nebo ztráta je určena rozdílem mezi otevírací a uzavírací cenou obchodu vynásobenému množství smluv. Tedy pokud je finanční páka 1: 2 váš "obchod" neskončí v plusu 5%, ale 10%.

Takže jaké jsou hlavní charakteristiky CFD obchodování?

Pro znásobení velikosti vaší pozice můžete použít finanční páku. Otevření prodejních pozic je stejně jednoduché jako otevření kupních pozic, můžete tedy spekulovat i na pokles ceny REP. Pro začátek obchodování je vyžadováno poměrně malé množství peněz.

Augur kalkulačka

Augur kalkulačka pro převod ceny na národní měny jednotlivých států, využít ji můžete pro konverzi kurzu Binance Coin na více než 5 jmen včetně CZK nebo USD. Kalkulačka umí i opačný postup, tedy konverze z národních měn do kryptoměn, například BNB k CZK nebo CZK k BNB). Přepočítací koeficienty kryptoměn jsou aktuální - aktualizace probíhá každou minutu.