xtb
Založte si demo účet zdarma 
79% CFD účtů je ztrátových
xtb


nimiq

Nimiq kurz


NIM

Nimiq kurz 0,013 $
Změna ceny za (24 hodin) -10.75 %
Tržní kapitalizace 98 mil. $
Dno a vrchol 0,013 $0,015 $
Objem obchodů 3 mil. $
Změna ceny za 7 dní NaN %

Aktuální graf a vývoj ceny kryptoměny Nimiq

Zoom

Kde koupit nebo prodat kryptoměnu Nimiq - (NIM)

Krypotburza / Obchodováný pár Tržní hodnota obchodů za (24h)
Kucoin - NIM/USDT 508 322 $
Kucoin - NIM/BTC 405 676 $
Kucoin - NIM/ETH 228 143 $
HitBTC - NIM/BTC 15 297 $
HitBTC - NIM/ETH 452 $
Hotbit - NIM/ETH 147 250 $
Hotbit - NIM/BTC 147 042 $
Hotbit - NIM/USDT 105 669 $
Bitladon - NIM/EUR 20 418 $
BTC-Alpha - NIM/BTC 0 $
BTC-Alpha - NIM/ETH 0 $
BTC-Alpha - NIM/USD 0 $

Nimiq kalkulačka


Historické ceny a hodnoty kryptoměny Nimiq

Datum Otevírací rozpětí Dno a vrchol Objem obchodů

Novinky týkající se kryptoměny Nimiq

Titulek zprávy Server Date

menu

Nimiq graf Nimiq - predpoved / prognóza ceny Jak koupit Nimiq Jak vydělat Nimiq kurzu Nimiq kalkulačka

Nimiq graf

Vývoj ceny Nimiq (NIM) na grafu k USD / EUR / BTC


Nimiq - predpoved / prognóza ceny

Predikce nebo prognóza ceny do budoucna pomocí technické analýzy. Čísla ve widgetu znázorňující, kolik z různých indikátorů doporučuje na nákup / prodej Nimiq, dle časové osy od 1 hodiny do 1 měsíce.


Vysvětlivka: Využítí technické analýzy nám může upřesnit budoucí vývoj směru kryptoměny Nimiq. Tento nástroj slouží především k hrubému odhadu vývoje směru a růstu, skládá se z 24 indikátorů technické analýzy. Jedná se tedy o pokročilý nástroj, který zobrazuje hodnocení (rating BUY nebo SELL) na základě technických ukazatelů. Hodnocení jsou zobrazena v reálném čase a to na škále od 1 minuty až po 1 měsíc.

Upozorňujeme: že tento nástroj umožňuje pouze hrubý a orientační odhad predikce vývoje směru kryptoměny Nimiq, rozhodně nedoporučujeme obchodovat, nebo nakupovat, podle tohoto nástroje, jelikož cena a vývoj kryptoměny Nimiq je ovlivněna dalšími mnoha faktory například fundamentálními zprávami z celého světa, geopolitickými událostmi a dalšími riziky, které nikdo nemůže předikovat dopředu a které tento nástroj pochopitelně nezahrňuje ve svém hodnocení vývoje směru pohybu.

Jak koupit Nimiq

Jsou 3 možnosti jak koupit kryptoměnu Nimiq, můžete ji buď to koupit přímo na burze / směnárně - jejich seznam naleznete v horní části stránky pod odkazem "kde koupit", další možností je těžba, nicméně v dnešní době už je pro jednotlivce omezená, v neposlední řadě existují různé Faucet stránky, ale mezi nimi je mnoho podvodů, je tedy třeba si dát pozor.

Jak vydělat na Nimiq kurzu

CFD nebo smlouva o rozdílu Vám umožňuje obchodovat se změnami cen finančního nástroje - v reálných tržních podmínkách - bez nutnosti ho vlastnit. CFD jsou nabízeny pro aktiva jako jsou Forex, akcie, komodity, indexy, kryptoměn a další. CFD využívají finanční páky, což znamená, že můžete použít relativně malé množství kapitálu, známý jako marže, pro získání většího vystavení. Například pákový poměr 1: 2 znamená, že můžete otevřít obchod v hodnotě 2x násobku vašeho kapitálu.

Jak funguje finanční páka?

Dejme tomu, že cena Nimiq roste o 5% nebo klesá. Pokud si myslíte, že cena poroste, můžete otevřít nákupními obchod. Nebo můžete otevřít prodejny obchod, pokud si myslíte, že cena bude klesat. Váš zisk nebo ztráta je určena rozdílem mezi otevírací a uzavírací cenou obchodu vynásobenému množství smluv. Tedy pokud je finanční páka 1: 2 váš "obchod" neskončí v plusu 5%, ale 10%.

Takže jaké jsou hlavní charakteristiky CFD obchodování?

Pro znásobení velikosti vaší pozice můžete použít finanční páku. Otevření prodejních pozic je stejně jednoduché jako otevření kupních pozic, můžete tedy spekulovat i na pokles ceny NIM. Pro začátek obchodování je vyžadováno poměrně malé množství peněz.

Nimiq kalkulačka

Nimiq kalkulačka pro převod ceny na národní měny jednotlivých států, využít ji můžete pro konverzi kurzu Binance Coin na více než 5 jmen včetně CZK nebo USD. Kalkulačka umí i opačný postup, tedy konverze z národních měn do kryptoměn, například BNB k CZK nebo CZK k BNB). Přepočítací koeficienty kryptoměn jsou aktuální - aktualizace probíhá každou minutu.